Літньо-оздоровчий період в дитсадку «Джерельце»

  З 1 червня в Таврійському дошкільному закладі «Джерельці»  розпочався літньо-оздоровчий період. Триватиме він до кінця серпня. Харчування в дошкільному закладі доповнюється свіжими овочами та фруктами. Діти більше часу проводять на  свіжому повітрі. Роботу дитячого  садка влітку влаштовано  так, аби  діти якнайкраще відпочили, повідомляє в. о. завідуючої дитсадком вихователь-методист Наталя Сігаєва.      

   Щоб перебування дошкільнят в дитячому садку влітку було цікавим і невимушеним, педагогічний колектив щоденно урізноманітнює їх дозвілля, організує творчі майстерні, реалізує проекти, залучає дітей до дослідницької та трудової діяльності, а також влаштовує для них сюрпризні моменти та розваги, що створюють радісний, піднесений настрій .

  Літо відкриває широкі можливості для формування реалістичних уявлень дітей про природу, виховання в них допитливості, уміння спостерігати, логічно мислити. Значно урізноманітнюються в літніх умовах такі звичні, на перший погляд, форми роботи з дітьми, як праця і спостереження за природою, знайомство з довкіллям. Тож необхідно використовувати сприятливі погодні умови для організації цікавих екскурсій і прогулянок, аби показати дітям те, що вони не можуть побачити в інші пори року.

  – Щодня ми маємо бачити сяйливі очі дітей, а в них – запитання «А що ж буде сьогодні?». Наше завдання – запалювати нові зірки і зірочки успішності в серцях дітей. Адже разом із ними ми відкриваємо нові можливості, та прагнемо цікаво й весело прожити це маленьке життя – літо, – додає Наталя Анатоліївна.

   

  © 2019 Таврійська міська рада
  Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл.,
  м.Таврійськ , вул. І.Франка, 29
  Робочий телефон: (05549) 7-33-81
  Факс: (05549) 7-42-14
  E-mail: tavrivikonkom@i.ua