З міського бюджету Таврійська виділено 627 тис. грн. на технічну підтримку комунальних підприємств

  Комунальні підприємства Таврійська – ЖЕУ, «Комунсервіс» та водоканал отримали 627 тис. грн. фінансової підтримки з міського бюджету.

  Після проведення огляду комунальної техніки, який пройшов 10 червня, міський голова Микола Різак прийняв рішення задовольнити всі заявки комунальників, які стосуються технічного стану автопарку комунальних підприємств.

  Власне кошти виділялись на підготовку до роботи в осіннє-зимовий період. Відповідні зміни до бюджету були проведені на останній сесії Таврійської міської ради 12 червня.

  Як доповів директор «Таврійського водоканалу» Віктор Пономаренко на апаратній нараді 1 липня, водоканалом вже придбано автомобільні акамулятори, шини, засувки, мотопомпу, гідранти, зроблено капітальний ремонт двигуна одного з автомобілей тощо.

  За інформацією начальника «Таврійського ЖЕУ» Олександра Главацького, його підприємство також освоїло кошти в повному обсязі. В «Комунсервісі» освоєння поки що в процесі, так як підприємство має самий більший комунальний автопарк, і директор Галина Волянюк вивіряє кожну гривню.     

   

  © 2020 Таврійська міська рада
  Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл.,
  м.Таврійськ , вул. І.Франка, 29
  Робочий телефон: (05549) 7-33-81
  Факс: (05549) 7-42-14
  E-mail: tavrivikonkom@i.ua