Збери на вулиці сміття, сфотографуй та викладай в соцмережах з хештегом #plogging Таврійськ

  В світі набирає популярності вид спорту плоггінг – гібрид здорового способу життя і турботи про екологію.

  Плоггінг зародився у Швеції. Це слово (в перекладі «плуг») означає процес збору сміття під час ранкового бігу. Нове захоплення називається «хюгге для тих, хто веде активний спосіб життя». До нього вже долучилось населення деяких країн Європи.

  Цей флешмоб корисний тим, що ранковий біг водночас стає екологічною акцією, яка допомагає зробити світ навколо нас чистішим та здоровим.

  Люди, виходячи на пробіжку, беруть пакети для сміття та рукавички. В пакет вони складають весь непотріб, знайдений по дорозі, фотографують «здобич» та викладають фото з хештегом #plogging в соцмережах, щоб залучити до цього руху як можна більше послідовників.

  Як приклад плоггінгу в Таврійську можна навести акцію, яку провели в червні учні 6-Б классу (класний керівник Людмила Веснянко) Таврійської школи №5 (директор Віктор Нестерович). Під час екскурсії на берег Дніпра діти не тільки розважались, але і збирали пластикове сміття. До ініціативи дітей долучились батьки, які відвезли зібраний пластик в спеціальні контейнери.

  Міська влада Таврійська пропонує мешканцям міста започаткувати аналогічний плоггінг в нашому місті, та висвітлювати його в Таврійських спільнотах та групах соціальних мереж.

   

  © 2020 Таврійська міська рада
  Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл.,
  м.Таврійськ , вул. І.Франка, 29
  Робочий телефон: (05549) 7-33-81
  Факс: (05549) 7-42-14
  E-mail: tavrivikonkom@i.ua