П’ятничний полив зелених насаджень в парках Таврійська

  В п’ятницю, 5 липня, в санітарний день робочим місцем працівників Таврійського виконкому стали міські парки. Тут допомоги людини потребують молоді дерева – сосни, дуби, клени, софори, катальпи, зізіфус та інші. Влітку вони, як і все живе, страждають від спеки, і їм потрібна вода.

  Саме поливом дерев були зайняті в парку залізничників спеціалісти відділу бухгалтерського обліку та звітності Світлана Литвиненко, Інна Мартиненко, Ольга Григор’єва, Катерина Лубенець. Працювали у дві зміни, зважаючи на обширний об’єм роботи.

  Поки вони заливали лунки під кожним деревом, заступник міського голови Олександр Павлюк та спеціаліст виконкому Тетяна Шашликова згрібали між деревами суху траву. В літній період парк знаходиться під постійною загрозою пожежі. Достатньо кинути сірник, чим часто балується молодь, або недопалок, як миттєво поширюється вогонь.

  В парковій зоні мікрорайону Східний на поливі насаджень працювали спеціаліст оргмасової роботи Тамара Сніцар та головний архітектор Олег Бабков. Тут, не дивлячись на те, що молоді насадженні добре піднялись та окріпли, покривши своїми кронами всю паркову зону, зайвий раз напоїти їх водою не завадить.

   

  © 2019 Таврійська міська рада
  Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл.,
  м.Таврійськ , вул. І.Франка, 29
  Робочий телефон: (05549) 7-33-81
  Факс: (05549) 7-42-14
  E-mail: tavrivikonkom@i.ua