«Пізнаєте їх за плодами їхніми»

  Таврійський виконком підводить підсумки конкурсу до Дня міста на кращу садибу в приватному секторі та прибудинкову територію ОСББ. Вже визначено біля десятка кандидатур переможців.

  При визначені переможців перевага віддається тим мешканцям, які вкладають в благоустрій своїх садиб не стільки кошти, скільки власний труд і душу.

  До уваги береться не тільки санітарний стан садиби чи прибудинкової території, наявність квітів та зелених насаджень, але і громадська позиція їх власників. Наскільки люди вболівають за своє місто, наводять порядок не лише у себе, але навколо всього будинку, якщо це багатоповерхівка, або на вулиці в приватному секторі.

  Прикладом активної громадської позиції є родина Бойченко, яка мешкає по вул. Вокзальна, 82. Їх помешкання на першому поверсі – неначе десь в Швейцарському містечку. Всюди квіти, зелені насадження, все охайне і доглянуте. Проте, голова родини бере ще і косить траву навколо будинку.

  Або родина Анатолія Чачарського з тієї ж вул. Вокзальної. Він і для родини створив оазу, і для міста разом з сином побудували фонтан.

  Людина не замикається в своїй «нірці», а ототожнює  свій дім з рідним містом. Приклад родин Бойченко та Чачарського непогано було б наслідувати мешканцям приватних будинків по вул. Франко. У більшості з них заможні садиби, красиві огорожі, розарії та альтанки на подвір’ї. А за парканом – трава до поясу, в якій валяється сміття.

  Міська влада закликає таких власників до порозуміння та співпраці. Прибрати у себе за парканом, не чекаючи ні на чию допомогу, покосити траву на вулиці, або просто зробити якусь добру справу для міста, своїх сусідів, що може бути кращим за свідомість своєї причетності до землі, на якій живеш.

   

  © 2020 Таврійська міська рада
  Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл.,
  м.Таврійськ , вул. І.Франка, 29
  Робочий телефон: (05549) 7-33-81
  Факс: (05549) 7-42-14
  E-mail: tavrivikonkom@i.ua