На День міста до Таврійська запросили Херсонський драмтеатр і запустять два феєйрверки

   

  В вівторок, 13 серпня, заступник міського голови Олександр Павлюк провів засідання робочої групи по підготовці до святкування в Таврійську Дня незалежності та Дня міста.  

  Цього року вирішено урочистості до Дня незалежності провести в один день зі святом Державного прапору – 23 серпня. Зранку, за традицією, мешканці міста запрошуються в Свято-Казанський храм, що на вул. 8 Березня, на молебень за Україну. Після чого, о 10-й годині, відбудеться урочисте підняття Державного прапору та покладання квітів до постаменту підгруддя Тарасу Шевченко.

  Урочистості до Дня незалежності розпочнуться о 18.00. Годину на площі перед Будинком культури лунатиме музика, після чого на 19.00 запланована урочиста частина та концертна програма. О 20.00 для дітей і молоді міста готується конкурсно-інтелектуальна та спортивно-розважальна програма. З 21-ї до 23-ї години відбудеться дискотека.

  Стосовно Дня міста, на підготовку залишилось рівно місяць. Часу мало, зробити треба ще дуже багато. Виконання пунктів заходів по підготовці до Дня міста міський голова Микола Різак тримає на особистому контролі.

  Відповідно плану заходів до Дня міста, яке відбудеться 14 вересня, відкриватимуть свято творчі колективи Таврійського міського Будинку культури. Вони будуть розважати глядачів з 16-ї до 20-ї години. За сценарієм, який наразі розробляє директор Будинку культури Зоя Штефан, під час концерту передбачається нагородження кращих працівників міста – їх кандидатури підприємства Таврійська вже надали до виконкому, переможців конкурсу на кращий двір в приватному секторі та прибудинкову територію ОСББ. На даний час виконком визначається з їх кандидатурами.

  На 14 вересня до Таврійського виконкому подано три заяви на одруження. Разом із свідоцтвом про шлюб вони отримають пам’ятні подарунки та привітання від міського голови.

  З 20-ї до 22-ї години перед таврійчанами будуть виступати артисти Херсонського драмтеатру ім. М. Куліша.

  З 22.00 для молоді міста дві години триватиме дискотека.

  Всі заходи будуть проводитися на площі перед Будинком культури. Звукове обладнання і музичну апаратуру забезпечить обласний фестивальний центр.

  В продовж дня для дітей будуть працювати надувні батути, а для дорослих – заклади виїзної торгівлі.  

  Кульмінацією свята стануть два феєрверки – після концерту та основний – на честь Дня народження міста.

   

  © 2020 Таврійська міська рада
  Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл.,
  м.Таврійськ , вул. І.Франка, 29
  Робочий телефон: (05549) 7-33-81
  Факс: (05549) 7-42-14
  E-mail: tavrivikonkom@i.ua