ЖЕУ ліквідує порив на Каховській, 56

  По вул. Каховська, 56 комунальне підприємство «Таврійське ЖЕУ» ліквідує аварію на водогоні.

  Порив стався цими вихідними, а саме в суботу мешканці 1-ї секції багатоповерхівок виявили в підвалі воду. Коли комунальники прибули за викликом, то встановили, що за всіма ознаками прорвало між першою та другою секціями – в підвалі труба була ціла. 

  Прийшлось довго копати, поки в траншеї виявили, де тече. За словами майстра ЖЕУ Ольги Мальчикової, «фонтан» бив  в обидві сторони.

  Сьогодні зранку комунальники завезли на об’єкт необхідні матеріали, щоб зварювальник міг приступити до заміни труби. Як повідомив начальник ЖЕУ Олександр Главацький, заміні підлягає, приняймні,  12 м труби. Зварювальні роботи ускладнюються тим, що треба «зварити» ще 6 відводів. 

  На час ремонтних робіт комунальники змушені були подавати воду мешканцям трьох секцій багатоповерхівок два рази в день. Перекрити тільки одну секцію, де стався порив, не дозволяла конфігурація підключення водопостачання. При будівництві всі три секції «посадили» на одну трубу центрального водогону, і тепер в разі аварії вода перекривається для всіх. 

  Вже ввечері Ольга Валентинівна Мальчикова повідомила, що в половині сьомого працівники ЖЕУ закінчили ремонтні роботи, пофарбували трубу, і мешканцям всіх секцій включили воду. 

  За словами фахівця, залишилось засипати траншею. Але, робити це будуть не раніше четверга. Спочатку треба переконатися, що ніде не тече, а потім потроху підсипати грунт, щоб він втрамбувався і просідав поступово. Тільки після цього траншею можно буде повністю закривати.  

   

   

  © 2020 Таврійська міська рада
  Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл.,
  м.Таврійськ , вул. І.Франка, 29
  Робочий телефон: (05549) 7-33-81
  Факс: (05549) 7-42-14
  E-mail: tavrivikonkom@i.ua