На день міста Будинок культури готує 37 концертних номерів

  Підготовка до проведення Дня міста вийшла на фінішну пряму. В понеділок, 2 вересня, міський голова Таврійська Микола Різак провів нараду з організаційним комітетом, під час якої були розписані дії кожної відповідальної особи від першої хвилини – з 9-ї ранку, на яку заплановано дитячий забіг «Діти – за майбутнє», до 12-ї опівночі, коли закінчиться молодіжна дискотека.

  Цього разу основна увага була присвячена сценарію святкових заходів, які готує міський Будинок культури. Як доповіла директор Будинку культури Зоя Штефан, о 12.00 відбудеться урочиста реєстрація шлюбів. З 14.00 на дитячому містечку атракціонів розпочнеться розважальна програма «Гарний настрій».

  В 16.00 на сцені, яка буде встановлена на площі перед Будинком культури, свою майстерність в показових виступах «Вищий бал!» покажуть юні боксери та атлети тхеквондо.

  Годиною пізніше на стадіоні школи № 5 розпочнуться змагання футбольних команд учнів шкіл № 5 та № 7.

  Урочиста частина свята та святковий концерт творчих колективів міста почнеться о 17.00. Зоя Андріївна розповіла, що запросила виступити на нашій сцені вокальний ансамбль Кам’янського будинку культури. Загалом, під час концерту заплановано показ 37-ми концертних номерів.

  В цей час поруч із площею будуть працювати виставки майстрів декоративно-ужиткового мистецтва «Улюбленому місту», квіткових та овочевих поробок «Щедра осінь», дитячих робіт «Таврійськ очима дітей», фотовернісаж «Минуле та сьогодення – погляд в майбутнє».

  З 20.00 почнеться великий святковий концерт фестивального центру м. Херсон. О 22.00 таврійчанам готується святковий феєрверк.

  До пізнього вечора біля Будинку культури працюватиме виїзна торгівля.

   

  © 2020 Таврійська міська рада
  Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл.,
  м.Таврійськ , вул. І.Франка, 29
  Робочий телефон: (05549) 7-33-81
  Факс: (05549) 7-42-14
  E-mail: tavrivikonkom@i.ua