Купити газ на зиму за літньою ціною: все про послугу «Газовий запас»

  До 25 вересня діє нова послуга «Нафтогазу», яка дозволить заощаджувати на оплаті газу.

  Пропозиція «Газовий запас» діє для побутових споживачів, тобто фізичних осіб, які використовують газ для опалення власних будинків або квартир (мають автономне опалення з газовим котлом) чи купують газ для побутових потреб (мають газові плити). Вони можуть замовити необхідний обсяг газу на опалювальний сезон за літньою ціною.

  Ціна газу для такого запасу зафіксована (і не зміниться до 1 квітня 2020 року) на рівні 5 995,54 грн. за 1 000 куб. м з ПДВ.

  З урахуванням діючих тарифів на транспортування та розподіл природного газу кінцева ціна (те, що споживач має сплатити за угодою) становитиме 6 904, 4046 грн. за тисячу кубів газу. з ПДВ.

  Однак, як зазначає «ХерсонРегіонГаз», протягом жовтня-березня може змінюватись тариф на транспортування та розподіл природного газу. Тоді зміниться і кінцева ціна, про що споживача буде повідомлено окремо через особистий кабінет.

  Максимальний обсяг закупівлі газу на одне домогосподарство становить до 25 тис. куб. м. Його можна буде використати з 1 жовтня 2019 року до 31 березня 2020 року.

  Будь-який споживач, в якого не має боргів за газ, може оформити покупку, уклавши додаткову угоду до типового договору з ТОВ «ХерсонРегіонГаз» на постачання природного газу та зробити попередню оплату.

  Для додаткової угоди необхідно мати з собою паспорт, ідентифікаційний код, актуальні показання лічильника газу.

  Після підписання угоди попередню оплату потрібно внести до 25 вересня 2019 року включно.

  Для замовлення обсягу газу на опалювальний період обов'язково необхідно мати реєстрацію в особистому кабінеті на сайті постачальника. Замовником може бути виключно особа, на яку формлено особовий рахунок або його представник за наявністю нотаріально завіреної довіреності. 

  Якщо придбаний резерв газу буде витрачено до 1 квітня 2020 року, споживач отримуватиме газ на загальних умовах – за поточною ціною, яка діятиме на той час. Споживачі, які до 1 квітня 2020 року не використають передплачений газ, зможуть скористатись залишком коштів в рахунок майбутнього споживання або письмово надати заяву про поверення коштів.

  Пропозиція «Газовий запас» по закупівлі ресурсу природного газу на опалювальний сезон з 01.10.2019 по 31.03.2020 року по передплаті за «літньою» ціною не розповсюджуються на споживачів (населення), які отримують від держави дотації у вигляді пільг та субсидій.

  Мешканці Таврійська оформити додаткову угоду можуть за адресою:

  Нова Каховка, вул. Дружби (Дзержинського), 33 з 08.00 до 17.00 в понеділок, середу і п'ятницю.

   

  © 2020 Таврійська міська рада
  Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл.,
  м.Таврійськ , вул. І.Франка, 29
  Робочий телефон: (05549) 7-33-81
  Факс: (05549) 7-42-14
  E-mail: tavrivikonkom@i.ua