Таврійчан запрошують долучитися до Дня малих річок та водойм

  В вересні по всій Україні традиційно проводяться екологічні акції, присвячені Дню малих річок та водойм.

  Основна мета  заходів – це сформувати в суспільстві екологічну культуру та свідомість, привернути увагу громадськості, органів державної влади, місцевого самоврядування, суб’єктів господарювання всіх форм власності, громадських організацій до вирішення питань збереження та покращення стану водних ресурсів як в Україні взагалі, так і зокрема на Херсонщині.

  Зникнення малих річок негативно впливає на басейни великих водойм, таких як, наприклад, Дніпро, де порушується водний баланс. В умовах інтенсивного використання водних ресурсів значна роль належить саме малим річкам, тому збереження і підтримка їх екологічного стану набуває сьогодні особливого значення.

  Міська влада Таврійська пропонує мешканцям міста долучитися до участі в проведені Дня малих річок та водойм.

  Кожна людина для себе повинна знайти шлях для покращання навколишнього середовища, так, як роблять це в Таврійській школі № 5 (директор Віктор Нестерович). Хтось прибирає сміття в своєму дворі, інші намагаються прибирати після себе, щоб не залишилось слідів їх перебування на природі.

  Наприклад, учні 6-Б класу  (класний керівник Людмила Веснянко) часто бувають з екскурсіями на березі Дніпра. Але діти виходять не тільки, щоб розважитись, а з корисною метою. Вони збирають пластикове сміття.  Таку акцію по очищенню берегу Дніпра діти проводять кожного року. До їх ініціативи долучаються батьки, які допомагають вивозити зібраний пластик до спеціальних контейнерів. Такі контейнери Таврійське комунально підприємство «Комунсервіс» встановило майже на всіх сміттємайданчиках міста.

  Щоб привернути увагу суспільства до питань збалансованого використання водних ресурсів, школярі  беруть участь в різноманітних конкурсах екологічної тематики, наприклад, травел-фото «Дніпро різноманітний». Діти передають свої враження та почуття через фото, на яких вони показують, як гарно вони відпочили і допомогли природі рідного краю – прибрали берег Дніпра та вивезли сміття.

   

  © 2020 Таврійська міська рада
  Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл.,
  м.Таврійськ , вул. І.Франка, 29
  Робочий телефон: (05549) 7-33-81
  Факс: (05549) 7-42-14
  E-mail: tavrivikonkom@i.ua