«Агенти змін» з сьомої школи виступили на фестивалі дружин юних пожежних

  Минулого тижня стартував обласний фестиваль дружин юних пожежних Херсонщини. В фестивалі взяла участь команда з Таврійської школи № 7 (директор Лілія Грішагіна).

  Свого часу, на етапі міського конкурсу, юні помічники пожежників з Таврійська зайняли І місце і виграли путівку на фестиваль до області.

  Обласний етап розпочався 5 вересня, і проводився на березі Чорного моря на базі оздоровчого комплексу «Червоні вітрила» в селищі Лазурне.

  Організатори заходу мали на меті популяризувати професію пожежника-рятівника, показати її з різних сторін, залучити в ряди дружин юних пожежних молодь, виховати в неї почуття патріотизму та любові до Батьківщини.

  Відповідно до Положення про проведення обласного фестивалю ДЮП темою конкурсу «Домашнє завдання» була «Кращий пожежний – це ти, обережний».

  Цього року в фестивалі змагались 11 команд зі всієї області. Дружина юних пожежників сьомої школи «Агенти змін» в складі Житкової Софії, Кусова Нікіти, Ліпської Дарини, Спільної Карини, Кисіль Юлії, Хлибової  Вероніки продемонструвала артистизм, кмітливість, змістовність та оригінальність виступу.

  За результатами конкурсу команда «Агенти змін» отримала заохочувальні призи в номінації «Оригінальність сценарію».

   

  © 2020 Таврійська міська рада
  Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл.,
  м.Таврійськ , вул. І.Франка, 29
  Робочий телефон: (05549) 7-33-81
  Факс: (05549) 7-42-14
  E-mail: tavrivikonkom@i.ua