День людей похилого віку в Тарвійську відзначили святковим концертом

  1 жовтня в Таврійському міському Будинку культури відбувся святковий концерт, присвячений Дню людей похилого віку та Дню ветерана.

  Літніх таврійчан, які зібрались цього дня в глядацькій залі Будинку культури, привітав секретар Таврійської міської ради Андрій Хахалєв, який відвідав свято разом з керуючою справами виконкому Наталею Левченко.

  Андрій Миколайович нагородив грамотами міського голови Василя Павловича Кобзаренко – першобудівника Північно-Кримського каналу, одного з перших жителів Таврійська, Катерину Іванівну Гавриляк – першобудівника залізничної дороги і станції «Каховка», яка все життя віддала роботі на залізничній дорозі, де працювала акумуляторщиком, Наталю Іванівну Корягіну – першобудівника міста, яка більше 50-ти років проробила на будівництві маляром-штукатуром, Тамару Ігнатівну Безліцьку, яка все своє життя присвятила вихованню дітей, працюючи вчителем початкових класів, Володимира Федотовича Карпенка, якому саме 1 жовтня виповнилося 90 років. Володимир Федотович за комсомольською путівкою приїхав на будівництво Каховської ГЕС. Після закінчення будівництва більше 20-ти років працював шахтарем на Донбасі. З 1976-го року знову живе в Таврійську. Вийшовши на пенсію, він продовжував працювати кочегаром та охоронцем в школі. Прийти на свято він не зміг, але в залі була присутня його дочка, якій і вручили нагороду для батька.

  Майже про всіх них – першобудівників міста Таврійськ – розгорнуто та докладно розповідала фотовиставка в фойє Будинку культури, яку підготувала директор музею історії міста Таврійськ Наталя Малинова.

  Дві години для шанованих людей Таврійська виступали творчі колективи Будинку культури (директор Зоя Штефан), учні Таврійської дитячої школи мистецтв (керівник Людмила Качан). Але самим першими ветеранів привітали вихованці дитячого садочку «Дзвіночок» (завідуюча Юлія Гарькава), які виконали український танок та запальне аргентинське танго.

  Цього вечора для ветеранів співали Катерина Плясецька, Вікторія Грицина, Марія Глушакова, Олександра Юсупова, Поліна Нарядова. Танцювали артисти хореографічної студії «Грація» (художній керівник Аліна Ольховська), колектив «Захара» (художній керівник Наталя Ковальова), хореографічний колектив «Торі Денс». Вихованці дитячої школи мистецтв Діана Вланку та Марійка Кривицька читали глядачам художні твори.

  Жодний захід Ради ветеранів Таврійська не обходиться, щоб на ньому не співала Антоніна Гірська. Вся зала аплодувала, коли вона вийшла на сцену і заспівала пісень своєї та своїх ровесників – першобудівників молодості. В нагороду із зали їй лунали «Браво!» та «Біс!». Акомпонував їй народний артист України Єген Квітко.

  На сцені Євген Квітко з'явивися не спроста. Його виступ став родзинкою святкого концерту. Українські народні і популярні пісні, які знає і любить кожен з нас, разом із знаменитим земляком співав увесь зал. Разом з відчуттям свята Євген Квітко подарував глядачам частину свого таланту і любові до рідної землі.

  Голова ради ветеранів Надія Чабан подякувала міським артистам та директору Будинку культури Зої Штефан за чудовий концерт та задоволення, яке вони подарували ветеранам міста. Від їх імені Надія Максимівна вручила ведучій вечора Олені Клюс великий букет троянд.

   Дивитись фотоальбом

   

  © 2020 Таврійська міська рада
  Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл.,
  м.Таврійськ , вул. І.Франка, 29
  Робочий телефон: (05549) 7-33-81
  Факс: (05549) 7-42-14
  E-mail: tavrivikonkom@i.ua