Міський голова Микола Різак провів апаратну нараду

  За жовтень 2019 року до Таврійського міськвиконкому надійшло 15 письмових звернень громадян. Надано 12 відповідей. Прострочених не має. Про це повідомила керуюча справами виконкому Наталя Левченко на щотижневій апаратній нараді, яку сьогодні, 4 листопада, провів міський голова Микола Різак.

  За інформацією Наталі Володимирівни, протягом місяця надійшло 37 документів, з яких 14 взято на контроль. Надано 18 відповідей. Прострочених не має. Зареєстровано 76 документів вихідної кореспонденції, 26 розпоряджень міського голови.

  В жовтні Таврійським виконкомом зареєстровано два шлюби, народження трьох немовлят, п’ять смертей.

  За даними начальника відділу реєстрації Таврійського виконкому Лілії Карамушки, протягом жовтня відділом прийнято 446 осіб. Зокрема, видано 332 довідки про склад сім’ї та про реєстрацію місця проживання. Надано 46 відповіді на запити органів державної влади, організацій, установ відносно доступу до персональних даних громадян. 45-ти особам здійснено реєстрацію місця проживання, 26 осіб знято з реєстрації місця проживання.

  Як доповів заступник міського голови Олександр Павлюк, минулого місяці комунальне підприємство «Комунсервіс» отримало 99,9 % надходжень від нарахованого за надані комунальні послуги, КП «Таврійське ЖЕУ» – 96,9 %, «Таврійський водоканал» – 111,4 %.

  1 листопада школи та дитсадки Таврійська включили опалення в своїх автономних котельних. Директор школи № 5 Віктор Нестерович доповів, що за вихідні приміщення школи добре прогрілося, і діти після канікул прийшли в теплі класи. В сьомій школі в класах також тепло, за виключенням коридорів.

  Тепло, за словами завідуючої Юлії Гарькавої, і в дошкільному закладі «Дзвіночок». В той же час в дитсадку «Джерельце», розповіла його завідуюча Лідія Зоря, на ранок понеділка в групах температура становила плюс 17 градусів, тоді як в коридорах ще холодно. Без опалення приміщення дитсадка встигло охолонути, говорить Лідія Григорівна, і тепер треба більше часу, щоб температурний режим став відповідати нормі.

   

  © 2020 Таврійська міська рада
  Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл.,
  м.Таврійськ , вул. І.Франка, 29
  Робочий телефон: (05549) 7-33-81
  Факс: (05549) 7-42-14
  E-mail: tavrivikonkom@i.ua