Канікули з користю

  Під час осінніх канікул школярі Таврійської школи № 5 (директор Нестерович В.Й.) мали багато можливостей різносторонньо  та з користю відпочити.

  Так, 26 жовтня учні 2-х класів разом з класоводами Зюзь Людмилою Миколаївною й Шевченко Оленою Миколаївною та батьками відвідали цікаві місця міста Херсон та Jump Park.

  З метою підготовки команди до участі в грі «Сокіл» учні 8-10 класів разом з керівником групи юних туристів вчителем фізичної культури І.Г. Потаповим взяли участь у міських відкритих змаганнях із спортивного орієнтування та майстер-класі «Тернова гра», що відбулася 26 жовтня в Новокаховському лісництві. Діти пройшли підготовчий курс до участі в міському етапі в юнацькій військово-патріотичній грі «Сокіл» («Джура»), що відбудеться в квітні 2020 року.

  Учні 5-х класів разом з класними керівниками Джереновою Ларисою Веніамінівною та Григорчук Оленою Олексіївною завітали на екскурсію до ПрАТ «Укргідроенерго» на Каховській ГЕС, де познайомились з історією будівництва ГЕС, характеристикою кожної зі станцій каскаду, а також побували в машинному відділенні. 

  Творчо обдаровані учні – переможці шкільного етапу щорічного обласного конкурсу майстрів художнього читання «Наша земля – Україна», 28 жовтня взяли участь в міському етапі, який відбувся на базі Будинку дитячої творчості міста Нова Каховка. Відповідно до рішення журі призові місця в чотирьох категоріях посіли:

  у молодшій віковій категорії:

  ІІІ місце – Панков Денис (4-А клас, керівник Чмиль Н.А.)

  у середній віковій категорії:

  ІІ місце – Григорчук Аріна (5-А клас, керівник Григорчук О.О.)

  ІІІ місце – Грицина Вікторія (8-А клас, керівник Григорчук О.О.)

  автори-виконавці:

  І місце – Григорчук Аріна (5-А клас, керівник Григорчук О.О.)

  ІІ місце – Думак В'ячеслав (6-Б класу, керівник Григорчук О.О.).

  З 25 жовтня по 1 листопада вчителі початкових класів  Бутенко Ольга Миколаївна і Чіпурова Людмила Сергіївна пройшли навчання щодо роботи в умовах НУШ, яке відбувалося на базі ЗОШ №1 в Новій Каховці.

  28 жовтня дуже цікавий семінар-тренінг «Формування конкурентноздатної шкільної команди в умовах НУШ» для вчителів п’ятої школи провела практичний психолог Ляховецька Наталья Олександрівна, адже для результативної роботи освітнього закладу необхідна згуртована міцна шкільна команда, команда однодумців, які впевнено йдуть до своєї мети.

  За традицію, під час канікул в ЗОШ №5 проводяться засідання педагогічних консиліумів. 28 жовтня педагоги школи та ДНЗ «Дзвіночок» зібрались порадитись щодо якості процесу адаптації першокласників до навчання в школі І ступеня, а також вчителі-предметники вивчали процес адаптації п'ятикласників до навчання в основній школі. 

  29 жовтня заступник директора з навчально-виховної роботи Плясецька Світлана Олексіївна провела засідання педагогічної ради у формі семінару-тренінгу на тему «Забезпечення якісної освіти через вдосконалення  професіоналізму вчителів та усвідомлене навчання учнів». Педагоги вчились формувати навички ефективної взаємодії, навчались правилам саморегуляції, мотивуванням кожного на особистісний та професійний ріст.

  30 жовтня четверо вчителів української мови і літератури відвідали обласний інструктивно-методичний семінар «Мовно-літературна освіта в Новій українській школі: від знань до компетентностей» в КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти». Цікаві, змістовні й практично спрямовані виступи спікерів творчого об'єднання «Соняшник» надихали та мотивували педагогів на активну професійну діяльність.

  Натхненні відпочинком та заряджені позитивом, школярі та педагоги готові показати гарні результати в навчанні та міських олімпіадах і конкурсах, які вже розпочалися.  

   

  © 2020 Таврійська міська рада
  Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл.,
  м.Таврійськ , вул. І.Франка, 29
  Робочий телефон: (05549) 7-33-81
  Факс: (05549) 7-42-14
  E-mail: tavrivikonkom@i.ua