ВЕСЕЛІ ОСІННІ КАНІКУЛИ

  Весело, пізнавально і корисно провели цієї осені канікули учні Таврійської школи №7 (директор Лілія Грішагіна).

  Класні  керівники, вчителі  та батьки  організували дітям корисний, веселий і смачний відпочинок. Так учні 11-А та  9-А  класів разом з класними керівниками Ніколайчук І.В. і Крутієнко Н.В., та вчителькою Кожухаренко І.М.  побували з екскурсією на підприємстві «Данон», філія якого знаходиться в місті Херсон. Майбутні  випускники школи, одягнені в стерильний спецодяг, випробували себе в  виробничому процесі цього підприємства. Для багатьох з них екскурсія  стала справжнім уроком профорієнтації. Найцікавішим було те, що потім виготовлену  власними руками продукцію випускники ще й зкуштувати.  

  Учні  6-х і 7-х класів зі своїми класними керівниками Стрепетовою О.В.,  Карпенко О.М. та  Ковтун Т.І.  відвідали приватне підприємство  «ОСА» по виробництву напівфабрикатів – пельменів та іншої смачної продукції. Діти також стали учасниками виробництва, а потім дегустували вироби якісної і конкурентноспроможної  української продукції.

  Під час екскурсій діти переконались, що не обов’язково їздити за тридев’ять земель, щоб стати успішною й забезпеченою людиною. Треба лише проявити власну творчу ініціативу, докласти зусиль і використовувати свій потенціал  на своїй рідній українській землі.

  Наймолодші школярі 2-х класів у супроводі класного керівника Кисіль Інни Іванівни  та батьків від душі  розважались  в « Джампарку», смачненько підкріпились, щоб  з новими силами  сісти за парти. Ось такі  вони були веселі осінні  канікули  провели учні  ЗОШ №7.

   

  © 2020 Таврійська міська рада
  Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл.,
  м.Таврійськ , вул. І.Франка, 29
  Робочий телефон: (05549) 7-33-81
  Факс: (05549) 7-42-14
  E-mail: tavrivikonkom@i.ua