На прийомі у спеціаліста Пенсійного фонду

  Кожної першої середи місяця в Таврійську за адресою вул. Гайдара, 9б веде прийом спеціаліст Новокаховського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Херсонській області. 

  Цього місяця пенсіонерів та інших громадян консультувала головний спеціаліст Новокаховського сервісного центру Наталя Войтюк.

  Наталя Юріївна розповіла, що спеціалісти Пенсійного фонду розпочинають прийом таврійчан з 9.00 ранку і працюють до 15.00. Зазвичай, надається довідкова інформація, ведеться попередній запис на прийом до керівництва Новокаховського сервісного центру. Приходять люди передпенсійного віку, щоб дізнатись, що роботи, коли не вистачає стажу.

  Сьогодні це досить актуальне питання, особливо для тих, хто роками працював без офіційного оформлення. Пенсійний фонд пропонує, як варіант, купити відсутній страховий стаж. За інформацією спеціалістів, це порядку 20 тис. грн. за рік стажу.

  Людина може укласти договір добровільної участі в загальнообов’язковому державному соціальному страхуванні. Згідно такого договору можна купити необхідний стаж шляхом одноразової сплати за весь період, або ж укласти його не менше ніж на рік і поступово набувати страховий стаж, сплачуючи внески. Слід зауважити, що при одноразовій сплаті сума розраховується з врахуванням коефіцієнтів, а при поточних платежах вони не застосовуються. Тому при одноразовій сплаті і виходить біля 20 тис. грн., а якщо внески робити кожного місяця, то потрібно платити тільки суму мінімального ЄСВ.  

   

  © 2020 Таврійська міська рада
  Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл.,
  м.Таврійськ , вул. І.Франка, 29
  Робочий телефон: (05549) 7-33-81
  Факс: (05549) 7-42-14
  E-mail: tavrivikonkom@i.ua