Сьогодні в Таврійську саджали дерева і прибрали територію дитячої школи мистецтв

  В Таврійську використовують кожний погожий день осені, щоб прибрати місто перед початком зими, висадити молоді дерева.

  В п’ятницю, 8 листопада, працівники виконкому прибирали біля дитячої школи мистецтв. Зазвичай, виконком впорядковує територію ДШМ з боку вул. Незалежності. Сьогодні колектив разом з секретарем міської ради Андрієм Хахалєвим та заступником міського голови Олександром Павлюком працювали зі сторони вул. Гайдара. 

  Водій Сергій Герасимюк бензопилою розчищав дерева, всі решта згортали опале листя та зносили його і гілки для погрузки. Як раз для цього комунальне підприємство «Комунсервіс» надало навантажувач та трактор з причепом, а вагонне депо – машину самоскид.

  Тут же бригада будівельників продовжувала ремонт мощення будівлі ДШМ. 

  Тим часом в парку мікрорайону Східний спеціалісти виконкому Інна Мартиненко, Тетяна Шашликова, Вікторія Устименко та Олена Радченко, яким допомагав водій Олександр Якущенко, саджали дерева. Не дивлячись на те, що тут вже сформувався оновлений ландшафт  молодих дерев і декоративних кущів, кожний сезон виконком підсаджує нові на місце зламаних або засохлих. Саджанці місту були надані  «Дослідним господарством «Новокаховське», адміністрація якого завжди допомагає місту посадковим матеріалом.  

  Зламаних дерев в парку на Східному виявилось 18 штук. Хто це зробив, встановити важко. Прикрість в тому, що це відбувається з байдужого мовчання очевидців. Хоча, на зауваження зараз мало хто реагує, як було, наприклад, з цими школярами. В четвер, 7 листопада, після уроків ці троє хлопчаків «завзято» ламали молоді ясені на вул. Франко навпроти відділення «Укрпошти». На зауваження дорослих вони не звертали увагу і не переставали нищити дерева. Тільки погроза передати фото директору школи заставила їх втікати. Втім, дерева вже не оживити, як і очікувати, що з них виросте щось путнє.   

   

  © 2020 Таврійська міська рада
  Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл.,
  м.Таврійськ , вул. І.Франка, 29
  Робочий телефон: (05549) 7-33-81
  Факс: (05549) 7-42-14
  E-mail: tavrivikonkom@i.ua