На Казанський храм встановили купол

  8 листопада видався особливий день для парафіян Казанського храму та взагалі для всього міста Таврійськ. На новий храм, який будується на вул. Франко, встановлено купол та увінчено його хрестом.

  Втім, для настоятеля Таврійської парафії протоієрея Василя Бабіча сьогодні був дуже відповідальний та хвилюючий момент. Для встановлення куполу все було підготовлено, сам купол та хрест 24 жовтня були освячені Високопреосвященнійшим архієпископом Новокаховським і Генічеським Філаретом. Справа була за потужним автокраном з довгою стрілою. Такий кран – з майже 40 м стрілою і надала будівельна компанія «Олеся» (керівник Валерій Сєров).

  По обіді кранівник Валерій Тунєв почав плавно та впевнено піднімати купол. Як раз пощастило з погодою, як говориться, сам Бог благословив – ніякого вітру, тепло, і сонце не сліпило в очі. Сторонньому спостерігачу робота Валерія Васильовича Тунєва виглядала ювелірною і досить легкою. А для отця Василя та його рідних братів Івана і Анатолія, які під час підйому куполу були зверху, це була важка робота. Всі переживали, щоб все пройшло благополучно.

  Але вся робота йшла з легкої руки та Божого благословення, і за декілька годин купол і хрест міцно стояли на вершині. Як символ перемоги, символ спасіння для православних християн.

  Отець Василь розповів, що куполний хрест виготовлено за благодійної допомоги родини Тараненко з міста Лубни Полтавської області, за він дуже вдячний Григорію Тараненко від імені всієї Таврійської парафії. Також отець Василь виражає велику подяку міському голові Миколі Різаку за сприяння в будівництві та повсякчасну допомогу, керівнику Новокаховської електромережної організації Владлену Маховському, керівнику будівельної компанії «Олеся» Валерію Сєрову, головному інженеру вагонного депо Андрію Мовчану, керівнику підприємства Каховське рефрижираторне відділення філії  РВК ПАТ “Укрзалізниця” Сергію Горошко.

   

  © 2020 Таврійська міська рада
  Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл.,
  м.Таврійськ , вул. І.Франка, 29
  Робочий телефон: (05549) 7-33-81
  Факс: (05549) 7-42-14
  E-mail: tavrivikonkom@i.ua