ПрАт “Новокаховський комбінат хлібопродуктів” Херсонської області розташоване в м.Таврійську.

  Територія, яку займає комбінат складає 17 га землі.

  Підприємство багатогалузеве. Основний вид діяльності – це послуги по прийманню, зберіганню, доробці, відвантаженню зерна та олійних культур, та їх транспортування.

  Ємність елеватора та зернових складів становить 64 тис. тон одночасного зберігання. Зерносушарки працюють на природному газі,що значно поліпшує технологічний процес сушіння зерна. Прийом та відвантаження зерна, олійних культур, готової продукції здійснюються через елекктронні ваги.

  Комбінату хлібопродуктів належить власний тепловоз, що значно прискорює процес відвантаження та прийому зернових культур по залізниці. Підприємство має можливості відвантаження зернових та олійних культур (шротів) на воду, через відвантажувальний комплекс (ємність судна до 5000 тон).

  Комбінат хлібопродуктів одне з найбільших підприємств в Україні, яке займається калібруванням гібрідного насіння кукурудзи. Потужність кукурузо-калібровального цеху 6000 тон насіння в сезон.

  Всі технологічні процеси на підприємстві механізовані.

  На підприємстві постійно ведеться робота по реконструкції та поліпшенню основних фондів.

  На ПРАТ “Новокаховський комбінат хлібопродуктів” працює 115 чоловік, це висококваліфіковані спеціалісти і робітники. На підприємстві працює їдальня, усі робітники забезпечені смачними сніданками та обідами. Для працюючих створені гарні побутові умови: гарячий душ, роздягальня, спортивний зал з сучасним спортивним обладнанням.

  У літній період робітники підприємства оздоровлюються на базі відпочинку у м.Генічеську,а кожен рік дітей робітників підприємства вивозять на оздоровлення у оздоровчі табори.

   

  © 2021 Таврійська міська рада
  Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл.,
  м.Таврійськ , вул. І.Франка, 29
  Робочий телефон: (05549) 7-33-81
  Факс: (05549) 7-42-14
  E-mail: tavrivikonkom@i.ua