ТАВРІЙСЬКА МІСЬКА РАДА

  оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:


   

  1. Генеральний директор комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Таврійськ» Таврійської міської ради.

   

  Кваліфікаційні вимоги: Наявність громадянства України, вища освіта ІІ рівня за ступенем магістра спеціальності галузі знань «Управління та адміністрування» або «Публічне управління та адміністрування» або «Право» або «Соціальні та поведінкові науки» або «Гуманітарні науки» або «Охорона здоров’я» та спеціалізацією «Організація і управління охороною здоров’я». Не менше 3-х років стажу за основою спеціальністю або одного року на керівних посадах.

   

  Потрібні документи: заява про участь у конкурсі, заповнена особова картка (форма П-2ДС); дві фотокартки розміром 4х6 см; копії документів про освіту, підвищення кваліфікації; декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2020 рік; копії паспорта, військового квитка, трудової книжки.

   

  Документи на конкурс приймаються протягом 30-ти календарних днів з дня опублікування оголошення про конкурс за адресою: м. Таврійськ, вул. І.Франка, 29, виконавчий комітет, загальний відділл, каб. № 8.

  Додаткові відомості про умови конкурсу можна одержати за телефоном:7-32-04.

   

  Сторінка 1 із 2

   

  © 2021 Таврійська міська рада
  Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл.,
  м.Таврійськ , вул. І.Франка, 29
  Робочий телефон: (05549) 7-33-81
  Факс: (05549) 7-42-14
  E-mail: tavrivikonkom@i.ua