ФОТОКОНКУРС ПАМ'ЯТОК ПРИРОДИ - ВІКІ ЛЮБИТЬ ЗЕМЛЮ

   

     До 30 червня пройде українська частина міжнародного фотоконкурсу «Вікі любитьЗемлю», присвяченого пам’яткам природи. 2021 року змагання організовується у 30країнах.В Україні конкурс проходить дев’ятий рік поспіль і має на меті фотографування об’єктів українського природно-заповідного фонду (ПЗФ).

    Взяти участь у конкурсі можуть усі охочі, як професійні фотографи, так і аматори. Для цього потрібно протягом червня завантажити фото власного авторства, зроблені будь коли у національних  природних парках, заказниках, ботанічних садах тощо. Це можуть бути фото краєвидів, окремих дерев, що є ботанічними пам’ятками, та макрофото флори й фауни ПЗФ. Списки Громадська організація «Вікімедіа Україна» проводить українську частину міжнародного конкурсу фотографій «Вікі любить землю» Фото завантажені в межах конкурсу, призначені зокрема для ілюстрування  Вікіпедії. Проект привертає увагу  до стану збереження  природоохоронних  територій та біорізноманіття.

  На переможців чекають цінні призи та можливість представити Україну на міжнародному етапі змагання.
  пам’яток та інструкції із завантаження фото доступні насторінці конкурсу у Вікісховищі:commons.wle.org.ua.

  «У захисті природи велике значення має доступ до знань. Цим і пояснюється амбітна мета конкурсу — зібрати у вільному доступі фотографії усіх природних пам’яток України. Завдяки учасникам і учасницям «Вікі любить Землю» це поступово стає можливим, і вже половина об’єктів українського ПЗФ мають світлини у Вікісховищі. Ця база вільних фото може бути використана не лише для ілюстрування Вікіпедії, а й стати в пригоді дослідникам, освітянам, активістам та всім, хто цікавиться пам’ятками природи. Зміни в умовах конкурсу цього року дозволять досягти більшої
  різноманітності в географії світлин, що ввійдуть у всеукраїнський топ-10.
  Запрошуємо нових і постійних учасників долучатися, доповнити проєкт власними
  знімками та позмагатися за перемогу», — прокоментувала Наталія Ластовець.членкиня організаційного комітету «Вікі любить Землю» в Україні. Основними номінаціями конкурсу є «кількісна» та «якісна». У першій будуть відзначені учасники, що сфотографують найбільше пам'яток (перевага надаватиметься фотографіям об’єктів, що ще не висвітлені у Вікісховищі або висвітлені недостатньо; оцінка залежить від рівня представленості світлини). У межах другої номінації журі обере найкраще фото кожного з 27 регіонів України, а з поміж них — 10 найкращих

  фото національного змагання загалом. Для міжнародного етапу будуть окремо відібрані 15 світлин у двох категоріях — пейзажні фото і макрофото тварин, рослин,грибів.
     Детальний регламент конкурсу доступний за посиланням: wikilovesearth.org.ua/rules.
  На переможців основних номінацій чекають цінні призи. Також в українській частині конкурсу плануються спеціальні номінації, як-от для відеозаписів та аерофото, з окремими призами.
  За додатковою інформацією чи коментарями звертайтеся:
  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 050 05 06 814 (Анастасія Івашина, менеджерка з комунікацій Вікімедіа Україна):
  Детальніше про конкурс можна дізнатися за посиланням: http://wle.org.ua

   

   

  © 2021 Таврійська міська рада
  Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл.,
  м.Таврійськ , вул. І.Франка, 29
  Робочий телефон: (05549) 7-33-81
  Факс: (05549) 7-42-14
  E-mail: tavrivikonkom@i.ua