Про проведення конкурсного відбору

  УКРАЇНА

  ТАВРІЙСЬКА МІСЬКА РАДА

  міста Нова Каховка Херсонської області

  ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

  РОЗПОРЯДЖЕННЯ

  міського голови

   

  від 03.01.2019 р.  № 3-р

  м. Таврійськ

   

  Про проведення

  конкурсного відбору

   

  У зв’язку   з наявністю вакантної посади, відповідно до статті 10 Закону України „Про службу в органах місцевого самоврядування”, постанови Кабінету Міністрів України від 15 лютого 2002 року № 169 „Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців” (зі змінами), керуючись статтею 42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”:

  1. Провести конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії відділу бухгалтерського обліку та звітності 04 лютого 2019 року о 10.00 годині у відповідності з Порядком проведення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування у виконавчому комітеті Таврійської міської ради, затвердженим розпорядженням міського голови від 28.07.2015 року № 65 р.
  2. Встановити кваліфікаційні вимоги до претендентів: громадянство України; базова вища освіта; стаж роботи за фахом на державній службі не менше трьох років або стаж роботи за фахом не менше п»яти років  у фінансових, статистичних, фінансово-контрольних установах;  володіння державною мовою; навички володіння комп’ютером.
  3. Начальнику загального відділу Лазор Н.Р. провести відповідну роботу із зазначеного питання.

   

  Міський голова                                                                              М.І. Різак

   

  ОГОЛОШЕННЯ

  Відповідно до Положення проведення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування в апараті Таврійської міської ради та її виконавчих органах:

  Провести конкурс на заміщення вакантної посади  спеціаліста І категорії з питань гуманітарної політики, гласності і зв»язків із засобами масової інформації

  04 лютого 2019 року о 10.00 годині.

  Вимоги до претендентів :  громадянство України; базова вища освіта; стаж роботи за фахом на державній службі не менше  трьох років або стаж роботи за фахом не менше п»яти років  у фінансових, статистичних, фінансово-контрольних установах;  володіння державною мовою; навички володіння комп’ютером.

  Перелік документів, необхідних для участі у конкурсі: копія паспорта громадянина України; заява про участь у конкурсі; заповнена особова картка (форма П-2ДС); дві фотокартки розміром 3х4 см; копії документів про освіту, підвищення кваліфікації; копія військового квитка; декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2018 рік.

  Документи на конкурс приймаються протягом 30-ти календарних днів з дня опублікування оголошення про конкурс за адресою: м. Таврійськ, вул І. Франка, буд. 29,загальний відділ виконавчого комітету Таврійської міської ради; тел. 7-32-04.

   

  © 2020 Таврійська міська рада
  Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл.,
  м.Таврійськ , вул. І.Франка, 29
  Робочий телефон: (05549) 7-33-81
  Факс: (05549) 7-42-14
  E-mail: tavrivikonkom@i.ua