Оголошення

  В рамках  реалізації Порядку та умов надання у 2019 році  субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно - ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей – сиріт, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, затверджених постановою Кабінету Міністрів України (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 26 червня 2019 року № 616), Виконавчий комітет Таврійської міської ради має намір в майбутньому, за умови виділення субвенції, з державного бюджету місцевим,  придбати житло  для дітей – сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, які перебувають на квартирному обліку при виконавчому комітеті Таврійської міської ради, з метою поліпшення житлових умов даних категорій громадян.

  Власники житла (будинку/квартири), які бажають продати житло, можуть звернутися  до Виконавчого комітету Таврійської міської ради за адресою: м. Таврійьск, вул. І. Франка, буд.29, де можуть надати свої пропозиції.

  Остаточне схвалення  та прийняття рішень щодо розгляду пропозицій, заявок та доданих до них документів, належить до повноважень робочої комісії при виконавчому комітеті Новокаховської міської ради.

   

  © 2020 Таврійська міська рада
  Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл.,
  м.Таврійськ , вул. І.Франка, 29
  Робочий телефон: (05549) 7-33-81
  Факс: (05549) 7-42-14
  E-mail: tavrivikonkom@i.ua