Привітання від міського голови з Новим роком та Різдвяними святами

  Дорогі таврійчани!

  Від усього серця вітаю вас зі святами, що надією та сімейним теплом зігрівають наші серця – Новим 2020 роком та Різдвом Христовим!

  Ми любимо ці свята за те, що вся родина збирається в сімейному колі, що можна порадувати рідних подарунками, відпочити від буденної метушні, намітити плани на майбутнє і підвести підсумки року, що минає.

  Ці дні об’єднують нас хорошим настроєм, радісними емоціями і спільною надією на краще. Тому що всі мріють про здоров’я, благополуччя і щастя. Всі хочуть жити в красивому, комфортному, процвітаючому місті.

  Ще один рік нашого життя стає історією. За цей час в нашому місті було дуже багато зроблено. Без перебільшення, це був самий вдалий рік для нашої громади, коли вдалося так багато зробити для розвитку Таврійська, зміцненню матеріальної бази комунальних підприємств, благоустрою дорожньої інфраструктури.

  В основі всіх наших досягнень – ваша працьовитість та високий професіоналізм. Від усього серця дякую вам, шановні друзі, за вашу любов до рідного міста і відданість йому. 

  Бажаю вам, шановні земляки, щасливого Нового 2020 року!  

  Нехай він стане роком процвітання та економічного зростання нашого міста та всієї України!

  Бажаю зустріти Новий рік та Різдво Христово в бадьорому настрої, зі світлими помислами та добрими намірами. Щоб кожен досяг успіху в справах, а в кожній родині був лад і достаток. Щоб радість приходила в ваші оселі на свята і в будні.

  Миру і Божої благодаті в кожен дім!

  З Новим роком та Різдвом Христовим!

   

  З повагою, міський голова Микола Різак

   

   

  © 2021 Таврійська міська рада
  Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл.,
  м.Таврійськ , вул. І.Франка, 29
  Робочий телефон: (05549) 7-33-81
  Факс: (05549) 7-42-14
  E-mail: tavrivikonkom@i.ua