Учні п’ятої школи мандрували «Сонячним містом»

  В четвер, 30 січня, в Таврійській міській бібліотеці було шумно та весело. Провідний бібліотекар Валентина Ярова і бібліотекар читальної зали Ірина Півторак приймали гостей – учнів четвертих класів школи № 5.

  Своїм юним читачам працівники бібліотеки приготували цікавий літературний захід – «Мандрівка до Сонячного міста» за мотивами творів відомого дитячого письменника Миколи Носова про Незнайку та його друзів.

  Це один з тих бібліотечних заходів, де дітей навчають любити читати книги. Коли Ірина Василівна запитала, хто вже записаний до бібліотеки, вгору дружно потягнулись руки. І це радує, що ми не перестаємо бути самими читаючими.

  Як можна не любити розповіді про того ж Незнайку, його друзів із Сонячного міста? Ірина Василівна познайомила дітей з життям самого письменника Миколи Носова, який придумав таких чудових маленьких мешканців чарівного Сонячного міста. Письменник, безумовно, описав місто свого дитинства, але кожен читач впевнений, що воно дуже схоже на його рідне місто.

  Діти з задоволенням слухали розповідь бібліотекара, дивились мультфільми і голосно сміялись витівкам казкових персонажів.

   

  © 2021 Таврійська міська рада
  Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл.,
  м.Таврійськ , вул. І.Франка, 29
  Робочий телефон: (05549) 7-33-81
  Факс: (05549) 7-42-14
  E-mail: tavrivikonkom@i.ua