Воїнам-інтернаціоналістам з Таврійська вручили пам’ятні медалі

  Цього року урочистий захід за участю міського голови Таврійська Миколи Різака, секретаря міської радиАндрія Хахалєва, заступника міського голови Леоніда Марчука, керуючої справами Таврійського міськвиконкому Наталі Левченко, учасників бойових дій в Афганістані та воїнів-інтернаціоналістів, які служили на території інших держав, з громадської організації «Саланг» пройшов в музеї історії міста.

  Нині в Таврійську проживає тридцять чоловік, які пройшли бойові дії в Афганістані та інших «гарячих точках» світу. Як розповіли члени гуртка юних музеєзнавців, свого часу «афган» пройшли 51 таврійчанин. Нажаль, тільки за минулий рік ще двоє з них пішли з життя.

  Директор музею Наталя Малинова підготувала обширну програму про участь наших хлопців в конфлікті на території Афганістану з демонстрацією відеоматеріалів. З часу виведення радянських військ з Афганістану минуло 30 років, але до сих пір пісні про «афган», спогади викликають у дорослих чоловіків, які зібралися цього дня в музеї, сльози.

  З теплими словами привітання перед «афганцями» виступив міський голова Микола Різак. Привітав товаришів і голова Таврійської громадської організації учасників бойових дій в Афганістані та воїнів-інтернаціоналістів «Саланг» Олександр Павлюк. З нагоди пам’ятного дня Микола Іванович відзначивОлександра Антипова, Альбіну Колісник і Сергія Піскуна подякою і премією міського голови. Всім іншим була вручена пам’ятна медаль, випущена спеціально до 30-річчя виведення військ з Афганістану.

  Закінчились урочистості покладанням вінку та квітів до пам’ятника загиблим героям в парку на Східному.

   

  © 2021 Таврійська міська рада
  Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл.,
  м.Таврійськ , вул. І.Франка, 29
  Робочий телефон: (05549) 7-33-81
  Факс: (05549) 7-42-14
  E-mail: tavrivikonkom@i.ua