ДО УВАГИ ПЕНСІОНЕРІВ – ОДЕРЖУВАЧІВ СУБСИДІЙ

  З 1 березня запроваджується надання субсидій на оплату житлово-комунальних послуг у готівковій формі. Тобто субсидія виплачуватиметься грошима безпосередньо громадянам. Цей механізм застосовується до одержувачів, яким субсидія призначена на поточний опалювальний період, починаючи з жовтня-грудня 2018 р, повідомляє Головне управління Пенсійного фонду України в Херсонській області.

  Пенсійний фонд України активно працює над виконанням завдань, пов’язаних із виплатою монетизованих житлових субсидій.

  Субсидія внаслідок змін, пов’язаних з монетизацією, стане соціальною виплатою. З 1 березня період її виплати синхронізується з періодом виплати пенсій, і громадяни будуть отримувати ці кошти одночасно з пенсією відповідно встановленого графіку виплати. Ті громадяни, які є пенсіонерами, отримуватимуть субсидію разом з пенсією через свої пенсійні рахунки в установах уповноважених  банків або через оператора поштового зв’язку АТ «Укрпошта» одночасно з пенсією з 4 по 25 число кожного місяця.

  Виплата субсидії у готівковій формі буде прив’язана до того регіону, де людина отримує свої пенсійні виплати. Якщо людина зареєстрована, як одержувач пенсії в Херсонській області, а субсидію оформлена в іншій, з 1 березня виплата субсидії у готівковій формі буде відбуватися за місцем реєстрації особи, як одержувача пенсійних виплат.

   

  © 2021 Таврійська міська рада
  Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл.,
  м.Таврійськ , вул. І.Франка, 29
  Робочий телефон: (05549) 7-33-81
  Факс: (05549) 7-42-14
  E-mail: tavrivikonkom@i.ua