Учні Таврійської школи №5 в гостях у поета

  15 лютого вчитель учні шостого класу Таврійської школи № 5 (директор Віктор Нестерович) відвідали Літературно-меморіальний музей місцевого поета Анатолая Бахути, екскурсію до якого організувала заступник директора школи з навчально-виховної роботи Світлана Плясецька.

  Працівники музею Тетяна Лупашко та Наталія Полякова провели екскурсію в будинку письменника, супроводжуючи розповідь показом фотографій поета, його родини та колег по творчому цеху. Учні з задоволенням слухали ліричні  вірші, байки, гуморески відомого земляка. На завершення заходу дітям продемонстрували відеофільми про видатного поета-земляка «Дотик до чуда» та про літературно-меморіальний  музей А. П. Бахути «Скарбниця Таврійського краю».

  Вчителі п’ятої школи постійно знайомлять учнів з творчістю Анатолія Бахути. Так вчитель Григорчук О.О. провела для семикласників подорож  віртуальним музеєм поета та залучила дітей до написання власних поетичних замальовок. Учні 9-Б класу взяли участь у конкурсі читців віршів Анатолія Бахути, який організувала під час уроку літератури рідного краю вчитель Веснянко Л.В., а в 6-Б класі вона провела урок-подорож «Сторінками поезій Анатолія Бахути». Учитель Солодка О.В. залучила учнів 7-9 класів до  конкурсу малюнків за творами поета.

  В шкільній бібліотеці діє виставка, присвячена 80-річчю з дня народження Анатолія Бахути (бібліотекар Жердецька І.В.).

  Учні п’ятої школи активно долучились до участі в творчому конкурсі «Дотик до чуда», в якому Григорчук А. (4-А клас) отримав Гран-прі, Литвинчук О. (9-Б клас) став лауреатом ІІ ступеня  в номінації «Художнє читання». А також в номінації «Література» (учителі Григорчук О.О., Герасимчук Н.М.) Гран-прі було присуджено Григорчук А. (4-А клас), Грицина В. (7-А клас) стала лауреатом І ступеня.  П’ять робіт діти надали на конкурс в номінації «Художня творчість» (учителі Григорчук О.О., Солодка О.В.). Грамотою «За творче натхнення» було нагороджено Ільківа А. (9-А клас).

   

  © 2021 Таврійська міська рада
  Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл.,
  м.Таврійськ , вул. І.Франка, 29
  Робочий телефон: (05549) 7-33-81
  Факс: (05549) 7-42-14
  E-mail: tavrivikonkom@i.ua