Спортивно-розважальне свято «LEGO-КВЕСТ» в Таврійському дитсадку «Джерельце»

  В четвер, 21 лютого, в Таврійському дитсадку «Джерельце» відбулось спортивно-розважальне свято «LEGO-КВЕСТ».    

  – Впроваджуючи LEGO-конструювання в навчальний процес, педагоги Таврійського закладу дошкільної освіти «Джерельце» дійшли висновку, що цей вид діяльності має не лише потужний пізнавальний потенціал, а може бути ефективним засобом фізичного розвитку дітей, – розповіла завідуюча дошкільним закладом Лідія Зоря.

  LEGO-конструювання – улюблене заняття дітей. Гра з конструктором в різноманітних її формах сприяє зміцненню здоров’я дитини, допомагає розслабитися та сконцентруватися на роботі. Надзвичайно подобаються дітям фізкульт-хвилинки з використанням LEGO. У них піднімається настрій, вони з радістю об’єднуються в команди.

  – Вдумливий і креативний педагог – інструктор з фізичного виховання нашого дитсадка Аліна Ковальова трохи змінила традиційний підхід до організації конструкційної діяльності і наповнила її спортивним змістом, захопливими естафетами та рухливими іграми, – доповнила Лідія Григорівна.

  Нову форму фізичного виховання дітей в дитсадку Аліна Леонідівна впровадила в проведення спортивно-розважального свята «LEGO-КВЕСТ», до якого залучила батьків.

  Як добре відчувати поруч мамину чи татову руку в одній команді, разом виконувати фізичні вправи, бігати, стрибати і збирати конструктор. Вболівати один за одного та допомагати товаришам по команді.

  Цього разу змагалися три команди – «Блискавка», «Чебурашка» і «Зірочка». Аліна Леонідівна приготувала їм чотири випробування на швидкість, кмітливість та зосередженість. Діти та їх батьки повинні були виконати їх не тільки швидше за інші команди, але і якісно та вірно збудувати задані конструкції.

  В проміжках змагань діти, не задіяні в спортивному святі, показали, чого вони навчилися на заняттях з стретчингу, які Аліна Ковальова проводить з дітьми середніх та старших груп. Як зауважила завідуюча дитсадком, комплекс вправ стретчингу надає м’язам еластичність, розтягує та зміцнює їх.

  За старання, жагу до перемоги діти всіх трьох команд були нагороджені «солодкими медалями», а батьки одержали грамоти. Як констатувала Лідія Григорівна, яка оголошувала рішення журі спортивного змагання, перемогла дружба.   

   ВСІ ФОТО

   

   

  © 2021 Таврійська міська рада
  Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл.,
  м.Таврійськ , вул. І.Франка, 29
  Робочий телефон: (05549) 7-33-81
  Факс: (05549) 7-42-14
  E-mail: tavrivikonkom@i.ua