Мінсоцполітики: «Оплата комуналки після 20 березня не буде впливати на субсидію наступного місяця»

  Кабінет міністрів України схвалив старт виплати субсидій готівкою з березня 2019 року. У Міністерстві соціальної політики пояснили, яким чином відбуватиметься монетизація, про це повідомляє прес-служба міністерства.

  Пенсіонери отримають допомогу від держави для оплати комунальних платежів за лютий 2019 року у березні разом з пенсією. 

  Всі решта субсидіантів зможуть отримати субсидію з 12 березня у найближчому відділенні Ощадбанку за пред’явленням паспорту та ідентифікаційного коду. 

  Поняття, як обов’язковий платіж, скасовується. 

  Домогосподарство отримає субсидію готівкою та має самостійно розрахуватися за спожитий газ, тепло, воду, електроенергію, а кошти, які залишаться після оплати комуналки, може використати на свій розсуд.

  У Мінсоцполітики наголосили, що оплата комунальних платежів після 20 березня не впливатиме на субсидію наступного місяця. 

  Однак, якщо станом на травень 2019 року, у домогосподарства буде прострочена більше місяця заборгованість за комунальні послуги більше 340 гривень, субсидія на новий період 2019-2020рр призначатися не буде. 

  Нагадаємо, щороку у травні відбувається перепризначення субсидій на новий рік. Тому всім  отримувачам субсидій потрібно обов’язково подати Заяву і Декларацію про доходи в управління соціального захисту населення.

  Автоматичне перепризначення допомоги стосуватиметься лише тих, хто звернувся за субсидією вперше у 2019 році.  

   

  © 2021 Таврійська міська рада
  Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл.,
  м.Таврійськ , вул. І.Франка, 29
  Робочий телефон: (05549) 7-33-81
  Факс: (05549) 7-42-14
  E-mail: tavrivikonkom@i.ua