Узаконити самовільне будівництво стане легше

  Міністерство регіонального розвитку затвердило порядок оформлення приватних будинків, які зводили без необхідних документів

   Міністерство регіонального розвитку затвердило порядок оформлення приватних будинків, які зводили без необхідних документів. Це – механізм отримання так званої «будівельної амністії». Відповідний закон президент підписав у квітні торік.

  З переліку документів, необхідних для легалізації самобудів, прибрали довідку щодо відповідності місцерозташування об'єкта вимогам державних будівельних норм.

  Раніше цю довідку видавали у Департаменті містобудування та архітектури. Отримати її було важко, доводилося додатково замовляти топографічне викопіювання вартістю 4 тисячі гривень.

  Відтепер заяву на оформлення будинку можна подати електронною поштою.

  Будівельну амністію запровадили, щоб збільшити кількість платників податків за нерухомість, бо за самобуди ніхто не платив податків, пояснюють фіхівці.

  «Будівельна амністія» поширюється на приватні будинки загальною площею до 300 квадратних метрів, зведені в період з 5 серпня 1992 року до 9 квітня 2015‑го. Також — на будівлі й споруди сільськогосподарського призначення, побудовані до 12 березня 2011 року.

  Багатоповерхівки під дію амністії не підпадають. Так само як і самовільно збудовані гаражі на прибудинкових територіях.

   

  © 2021 Таврійська міська рада
  Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл.,
  м.Таврійськ , вул. І.Франка, 29
  Робочий телефон: (05549) 7-33-81
  Факс: (05549) 7-42-14
  E-mail: tavrivikonkom@i.ua