Пенсіонерам Таврійська розповіли, як не попасти на крючок шахраїв

  В Таврійській Раді ветеранів співробітник Новокаховського відділу поліції капітан поліції Олексій Кулик спілкувався з головами квартальних комітетів Таврійська, депутатами міської ради та пенсіонерами міста.

  Олексій Сергійович розповів таврійчанам, що треба знати, щоб не стати жертвою шахраїв. Поліція постійно застерігає населення і особливо людей похилого віку, як найбільш вразливу категорію, не піддаватися на будь-які провокації, до яких вдаються злочинці. Для прикладу, минулого року від шахраїв постраждало близько десятка таврійчан.

  Частіше всього шахраї дзвонять і повідомляють, мов би хтось з дітей чи онуків потратив у ДТП, до лікарні або скоїв злочин та затриманий. Поки похила людина знаходиться в стресовому стані, злочинці пропонують перерахувати гроші на банківську картку.

  В таких випадках поліція рекомендує не впадати в паніку і одразу передзвонити родичу, з яким нібито трапилась біда. А також передзвонити в поліцію та повідомити про незвичний дзвінок.

  Розмову продовжила голова Ради ветеранів Надія Чабан. Вона розповіла колегам декілька прикладів з власного життя та своїх знайомих. Надія Максимівна порекомендувала присутнім бути уважними і не довіряти всьому, що пропонують незнайомі люди.  

   

  © 2021 Таврійська міська рада
  Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл.,
  м.Таврійськ , вул. І.Франка, 29
  Робочий телефон: (05549) 7-33-81
  Факс: (05549) 7-42-14
  E-mail: tavrivikonkom@i.ua