Ранок в дитсадку «Дзвіночок» починається з вимірювання температури

  Майже два місяці дитячі садочки Таврійська були без вихованців. І ось, з 1 червня вихователі знову кожного ранку зустрічають дітей.

  В дошкільному закладі «Дзвіночок» раді закінченню суворого карантину. Всі – діти та персонал дитсадка скучили один за одним.

  Але доки триває адаптивний карантин, персонал «Дзвіночка» суворо дотримується рекомендацій МОЗ, розповідає завідуюча дошкільного закладу Юлія Гарькава. Працівникам дитсадка і дітям проводиться обовязковий скринінг температури, яку записують в спеціальний журнал, всі дорослі одягнуті в захисні маски. Кожні дві години підлогу, дверні ручки, всі поверхні та підвіконники миються з дезинфікуючими засобами. З приміщень прибрано килими та м'які іграшки, а самі групи періодично провітрюються.

  Дитячі столики розставлені на певній відстані, щоб уникнути близького контакту між дітьми. При цьому вихователі в ігровій формі вчать малечу індивідуальному захисту та соціальній відстані.

  Звичайно, каже Юлія Миколаївна, карантин вносить корективи в дошкільне життя, але попри все, колектив дитсадка робить все можливе, аби у дітей було здорове і щасливе  дитинство.

   

  © 2021 Таврійська міська рада
  Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл.,
  м.Таврійськ , вул. І.Франка, 29
  Робочий телефон: (05549) 7-33-81
  Факс: (05549) 7-42-14
  E-mail: tavrivikonkom@i.ua