ПРАЦІВНИКИ ВИКОНКОМУ ВИЙШЛИ НА ГЕНЕРАЛЬНЕ ПРИБИРАННЯ ВУЛ. НЕЗАЛЕЖНОСТІ

  Місячник благоустрою в Таврійську передбачає не тільки прибирання своєї садиби, прилеглої території багатоквартирного будинку, підприємств, закладів чи установ. На думку міського голови Миколи Різака, в місті не повинно бути нічийних для прибирання ділянок, а Таврійськ повинен мати бездоганний вигляд.

  В п’ятницю, 22 березня, колектив виконкому разом з Миколою Івановичем та секретарем міської ради Андрієм Хахалєвим вийшов на генеральне прибирання території на вул. Незалежності від СТО «Транзит» до заправки «Фея». Завданням цього санітарного дня було розчистити зарости пагонів дерев та кущів, зібрати опале листя та гілля, яке мешканці міста позносили сюди зі своїх садиб. Працівникам виконкому знадобилось три тракторні причепи, щоб все це вивезти.

  Поки кипіла робота на вул. Незалежності, керуюча справами виконкому Наталя Левченко, начальник загального відділу виконкому Натта Лазор і спеціаліст Діана Чухно наводили порядок навколо меморіалу Слави на вул. 40 років Перемоги.

  Цього дня прибирання прилеглої до міського ринку території організував директор комунального підприємства «Таврійський ринок» Микола Корман. Разом з ним над благоустроєм ринку працювали і приватні підприємці.

  Дивитися фотоальбом 

   

  © 2021 Таврійська міська рада
  Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл.,
  м.Таврійськ , вул. І.Франка, 29
  Робочий телефон: (05549) 7-33-81
  Факс: (05549) 7-42-14
  E-mail: tavrivikonkom@i.ua