В ТАВРІЙСЬКУ ПРОЙШОВ МІСЬКИЙ СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ З ІСТОРІЇ

  20 березня на базі  Таврійської школи №7 (директор Лілія Грішагіна) відбувся семінар-практикум вчителів історії та правознавства «Формування та розвиток компетентностей учнів у процесі вивчення історії через застосування ігрових технологій», який підготували адміністрація та вчителі історії двох шкіл – ЗОШ №7 та ЗОШ № 3 (директор Ірина Дубас).

  Про це повідомила вчитель історії школи № 7 Наталя Малинова.

  План роботи семінару включав у себе теоретичну та практичну частину.

  Учні ЗОШ №7 гостинно зустріли учасників семінару та привітали історично-музичною композицією, яку підготувала вчитель історії Копил Н.М.

  З вітальним словом до присутніх звернулася директор школи Лілія Володимирівна, яка  побажала учасникам семінару гарного настрою та плідної роботи.

  Практична робота семінару відбулася в музеї історії міста Таврійська, учасники семінару отримали можливість обмінятись досвідом, новими напрацюваннями та досягненнями, та оглянули експозиції музею.

  Вчитель історії Солоненко Т.Є. ознайомила присутніх із новим прийомом креативного мислення – кроссенсом. Цікавим і змістовним була робота  із  «Хмарними технологіями», яку  підготувала  вчитель історії ЗОШ №3 Склейнова О.В., Блинда В.Б. розповіла присутнім про використання інтелект-карти на уроках історії. Учасникам семінару було запропоновано ознайомитися з новим видом роботи лепбук, який представила Ісаєнко О.В., вчитель історії ЗОШ №3.

  Семінар  з історії   пройшов у атмосфері довіри, взаємоповаги та творчого пошуку!

  Кожен з учасників семінару отримав на згадку подарунок від організаторів семінару ЗОШ №3 та ЗОШ №7.

  Дивитись альбом

   

  © 2022 Таврійська міська рада
  Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл.,
  м.Таврійськ , вул. І.Франка, 29
  Робочий телефон: (05549) 7-33-81
  Факс: (05549) 7-42-14
  E-mail: tavrivikonkom@i.ua