МІСЬКИЙ ГОЛОВА ТАВРІЙСЬКА СЕРЕД ПОЧЕСНИХ ІМЕН УКРАЇНИ

  В понеділок, 25 березня, в Таврійському міськвиконкомі відбулась під головуванням міського голови Миколи Різака щотижнева апаратна нарада.

  Цього разу вона розпочалася з приємного повідомлення. Керуюча справами виконкому Наталя Левченко, перш ніж доповісти інформацію за минулий тиждень, презентувала новий – V том книги «Почесні імена України. Еліта держави», який щойно вийшов з друку.

  Унікальність цього видання для Таврійська в тому, що серед літописів про більше чим 130 видатних особистостей України, які своєю надзвичайною працьовитістю, мудрістю, талантом та енергією заслужили повагу співвітчизників, одна сторінка присвячена міському голові Таврійська Миколі Різаку.

  Як розповіла Наталя Володимирівна, люди, про яких йдеться на сторінках видання, – приклад вірного служіння батьківщині та українському суспільству. Кожна сторінка книги розповідає про долю і професійне становлення людини, яка власними силами і розумом, спрагою до життя, досягла вражаючих результатів та заслужила повагу. Про видатних сподвижників нашої держави, які прагнуть бачити свою країну найкращою, могутньою та економічно розвиненою.

  Один з двох примірників книги, що надійшли до Таврійського виконкому, Наталя Володимирівна вручила безпосередньо Миколі Івановичу. Інший буде передано до музею історії міста Таврійськ.

   

   

  © 2021 Таврійська міська рада
  Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл.,
  м.Таврійськ , вул. І.Франка, 29
  Робочий телефон: (05549) 7-33-81
  Факс: (05549) 7-42-14
  E-mail: tavrivikonkom@i.ua