ТАВРІЙСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА № 5 ВІДСВЯТКУВАЛА СВІЙ 65-РІЧНИЙ ЮВІЛЕЙ

  В п'ятницю, 22 березня, свій 65-річний ювілей гучно відзначила Таврійська загальноосвітня школа № 5.

  Святкування ювілею відбулось в головному культурному центрі Таврійська, тож глядацька зала міського Будинку культури цього дня вмістила майже всіх бажаючих привітати ювілярів та разом відсвяткувати день народження школи.

  Чому майже, тому що глядачів прийшло чимало – це і колишні випускники закладу, і сьогоднішні учні та їх батьки, і ветерани педагогічної праці, які нині перебувають на заслуженому відпочинку, друзі і партнери школи, керівник Новокаховського відділу освіти Лілія Микитенко, директора шкіл.

  В урочистому заході взяли участь міський голова Таврійська Микола Різак і керуюча справами виконкому Наталя Левченко.

  Від імені громади міста та себе особисто Микола Іванович теплими словами привітав дружний колектив п'ятої школи і їх вихованців. Він побажав школі розвитку і нових досягнень, виразив впевненність, що наступний ювілей заклад обов'язково буде зустрічати в новому навчальному комплексі з сучасним надувним спорзалом, про який так мріють діти.

  А поки, міський голова подбав, щоб учні мали якісний доступ до Інтернету, і подарував потужний маршрутизатор для створення в школі цифрової бездротової мережі WI FI, який забезпечить стабільне, високошвидкісне з'єднання і суттєво розширить зону покриття в класах.

  На честь ювілею і за високий професіоналізм та значний внесок в виховання підростаючого покоління Микола Іванович нагородив грамотами та премією міського голови директора ЗОШ № 5 Віктора Нестеровича, вчителя російської мови і зарубіжної літератури Таїсію Пісточенко та викладача історії Софію Чекаліну.

  Дивитись альбом   

   

  © 2021 Таврійська міська рада
  Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл.,
  м.Таврійськ , вул. І.Франка, 29
  Робочий телефон: (05549) 7-33-81
  Факс: (05549) 7-42-14
  E-mail: tavrivikonkom@i.ua