Відбулась 2-а сесія Таврійської міської ради 8-го скликання

  20 листопада відбулось пленарне засідання 2-ї сесії Таврійської міської ради нового скликання.

  В роботі сесії взяли участь 22 з 26-ти новообраних депутата та запрошені – виконуючі обов’язки старост старостинських округів Таврійської ОТГ Алла Федай, Віта Прийма та Ірина Хома, керівники комунальних підприємств, закладів культури та охорони здоров’я міста.

  Під головуванням міського голови Миколи Різака депутати конструктивно та по-діловому відпрацювали 18 питань порядку денного.

  Першочергово вони затвердили Регламент Таврійської міської ради, за яким будуть працювати протягом всього 8-го скликання, старостинські округи (Кам’янський, Новокам’янський, Чорнянський), Положення про постійні комісії міської ради.

  Одноголосно проголосували за реорганізацію органів місцевого самоврядування, за створення комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Таврійської міської ради», трьох відділів виконкому – освіти, праці та соціального захисту населення, фінансового відділу та затвердили Положення про них.

  Внесли зміни до бюджетів Кам’янської, Новокам’янської , Чорнянської сільських рад і міського бюджету Таврійська. Дали згоду на укладання договорів на передачу коштів субвенції у 2020 році. Наділили повноваженнями старост здійснювати в старостинських округах нотаріальні дії та реєстрацію актів цивільного стану. 

  Затвердили звіти начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності виконкому Валентини Єрохіної про виконання міського бюджету та заступника міського голови Олександра Павлюка про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Таврійська за 9 місяців.

  Розглянули блок земельних питань, які доповідала спеціаліст відділу архітектури, містобудування та земельних відносин Жанна Решетняк.

   

  © 2021 Таврійська міська рада
  Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл.,
  м.Таврійськ , вул. І.Франка, 29
  Робочий телефон: (05549) 7-33-81
  Факс: (05549) 7-42-14
  E-mail: tavrivikonkom@i.ua