Акція «Голуб пам’яті і миру» в Таврійській школі №7

  Напередодні Дня Гідності та Свободи, коли Україна вшановує громадянський  подвиг, патріотизм і мужність учасників Помаранчевої революції та Революції Гідності, в школі № 7 (директор Лілія Грішагіна) уроки розпочалися з інформаційних хвилинок.

  У всіх класах класні керівники підготували виховні години «Україна гідна свободи». В шкільній бібліотеці дітям було організовано тематичну виставку художньої літератури, в якій згадувалося історичне минуле України, географічні дані.

  В фойе школи пройшла  акція «Голуб пам’яті і миру». Учні прикрасили фойє білими голубами,бо саме білий голуб є символом миру. Беручи участь в цій акції, діти висловлюють свою подяку  героям  Небесної Сотні та воїнам АТО, які відстоють незалежність України. І демонструють, що мир на землі – це найважливіше і крихке, що слід берегти і захищати. Акцією «Голуб пам’яті і миру» вони показують, наскільки важливий мир для всієї планети, що ми не хочемо війни, і будемо берегти мир заради майбутніх поколінь. Наші білі голуби уособлюють послання всім людям землі жити в мирі, дружбу і взаєморозуміння.

  Учні школи   урочисто поклали квіти до меморіальної дошки випускника школи, загиблого в зоні АТО захисника Батьківщини Гребінського  Олега  Вільямовича.

   

  © 2021 Таврійська міська рада
  Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл.,
  м.Таврійськ , вул. І.Франка, 29
  Робочий телефон: (05549) 7-33-81
  Факс: (05549) 7-42-14
  E-mail: tavrivikonkom@i.ua