27 БЕРЕЗНЯ ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ТЕАТРУ

  27 березня відзначається Всесвітній день театру. Святкують його не тільки актори, сценаристи, режисери-постановники, але й мільйони людей у всьому світі. Тому що театр – це один з самих улюблених видів мистецтва.  Його люблять, шанують і поклоняються, як ні одному іншому мистецтву, а театральні артисти мало чи не обожнюються.  Навіть кіноіндустрія не змогла затмити театр.  

  Не дивно, що в 1961 році був встановлений «Всесвітній день театру», щоб віддати данину поваги всім працівникам театрального мистецтва. Ініціатором запровадження цього свята став Міжнародного інституту театру. На підтримку введення цього свята виступили також представники ЮНЕСКО, тому його відзначають на міжнародному рівні. 

  Ніхто точно не може сказати, коли і як з’явились перші театри. Але навіть доісторичні наскальні малюнки представляють собою ті чи інші сценки з життя первісних людей. А з часом кожне місто, яке претендувало називатися культурним та прогресивним, обов'язково мало театр або хоча б відповідні приміщення зі сценою, де могли виступати заїжджі артисти.

  З появою в Таврійському Будинку культури молодих спеціалістів в місті з’явилось два театральних колектива – «Акцент» (керівник - худрук Будинку культури Олександр Голубєв), та студія «Імпульс» (режисер Олена Клюс). В минулому році театральному колективу «Акцент» було присвоєно звання «Зразковий».

  Хоча в Таврійську беззаперечно вважають обидва колективи народними, настільки вони близькі та зрозумілі глядачам, а їх вистави кожного разу публіка чекає з нетерпінням.

  Театр – це не професія, це стиль і сенс життя, який супроводжує творчих особистотей, де б вони не були. В День театру хочеться побажати всім театралам Таврійського Будинку культури вдалих ролей і яскравих вистав. Зі святом!  

  Театр для нас – це наче казка.
  Тут можна зняти свою маску,
  І стати можна тут поетом,
  Й складать віршовані куплети.

  Театр – це море сподівань,
  І нездійсненних побажань.
  Це гарне місце відпочинку,
  І восени і навіть взимку.


  Тому бажаєм привітати
  Вас дорогих, із Днем театру!

   

   

  © 2021 Таврійська міська рада
  Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл.,
  м.Таврійськ , вул. І.Франка, 29
  Робочий телефон: (05549) 7-33-81
  Факс: (05549) 7-42-14
  E-mail: tavrivikonkom@i.ua