МІСЬКИЙ ГОЛОВА МИКОЛА РІЗАК ПРОВІВ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ВИКОНКОМУ

  В четвер, 28 березня, міський голова Микола Різак провів чергове засідання виконкому Таврійської міської ради.

  Під час засідання члени виконкому розглянули 12 питань порядку денного, які стосувалися різних сфер життєдіяльності міста.

  А саме, затвердили звіт спеціаліста з питань неповнолітніх, сім’ї та молоді, культури та спорту Тетяни Шашликової  про попередження дитячої бездоглядності та правопорушень у дитячому середовищі за 2018 рік та про підготовку спортивних споруд та дитячих майданчиків до роботи у весняно-літній період 2019 року.

  Більшість питань стосувались роботи комунальних підприємств міста. Так, члени виконкому затвердили протокол конкурсної комісії з призначення комунального підприємства «Комунсервіс» виконавцем послуг із збирання та вивезення твердих побутових відходів на території Таврійської міської ради, прийняли рішення про корегування тарифу на водопостачання комунальному підприємству «Таврійський водоканал», встановили повний період поливу присадибних ділянок, зелених насаджень та прибудинкових територій із мережі міського водопроводу з 1 квітня по 1 жовтня, заслухали доповідь директора водоканалу Віктора Пономаренко про заходи, які підприємство планує провести цього року стосовно якості питної води, та інформацію про стан фінансово-господарської діяльності чотирьох комунальних підприємств міста.

  Керуюча справами виконкому Наталя Левченко доповіла про план роботи виконкому на ІІ квартал, представила на затвердження протокол засідання житлової комісії та проект рішення про надання дозволу спеціалістам відділу реєстрації міськвиконкому складати адмінпротоколи порушення терміну реєстрації місця проживання.    

   

  © 2021 Таврійська міська рада
  Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл.,
  м.Таврійськ , вул. І.Франка, 29
  Робочий телефон: (05549) 7-33-81
  Факс: (05549) 7-42-14
  E-mail: tavrivikonkom@i.ua