З 15 квітня в Таврійську почнуть діяти нові тарифи на водопостачання

  Відповідне рішення про корегування тарифу на водопостачання було прийнято на засіданні виконавчого комітету Таврійської міської ради, яке відбулось 28 березня.

  Як зазначив директор комунального підприємства «Таврійський водоканал» Віктор Пономаренко, обґрунтовуючи пропозицію про підвищення тарифу на постачання населенню міста питної води, відповідно до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), встановлення тарифів на житлово-комунальні послуги  та послуги суб’єктів природних монополій не допускається нижче розміру економічно-обгрунтованих витрат на їх виробництво.

  При цьому кожного місяця зростає тариф на електроенергію, яка є основною складовою в затратах водоканалу, постійно дорожчають паливно-мастильні матеріали. До того ж декілька разів за останній період змінювалась мінімальна заробітна плата. Це при тому, що підприємство закладає мінімальну рентабельність, яка дозволяється відповідною постановою НКРЕКП.

  Розглянувши всі аргументи директора водоканалу і взявши до уваги його доводи, члени виконкому прийняли рішення збільшити тариф на водопостачання. Скорегований тариф почне діяти з 15 квітня 2019 року і становить 10,56 грн. за куб. м питної води.

   

  © 2021 Таврійська міська рада
  Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл.,
  м.Таврійськ , вул. І.Франка, 29
  Робочий телефон: (05549) 7-33-81
  Факс: (05549) 7-42-14
  E-mail: tavrivikonkom@i.ua