Відбулась позачергова сесія Таврійської міської ради

  2 квітня відбулась позачергова – 44 сесія Таврійської міської ради.

  Під час засідання сесії депутати міської ради розглянули та затвердили 11 питань порядку денного.

  Начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності Валентина Єрохіна доповіла депутатам про зміни до рішення міської ради № 462 від 27.11.2018 р. «Про міські програми» та про внесення змін до міського бюджету.

  П’ять питань для затвердження сесії представила спеціаліст відділу архітектури, містобудування та земельних відносин Жанна Решетняк. Зокрема, про погодження меж населеного пункту міста Нова Каховка, інвентаризацію, вилучення і надання у власність та оренду земельних ділянок, надання дозволу на розробку документації з землеустрою. Як доповіла Жанна Юріївна, «Одеська залізниця» звернулась із заявою до міської ради, надати погодження на розробку документації із землеустрою для встановлення меж земельної ділянки площею 41,8531 га для розміщення та обслуговування будівель і споруд залізничного транспорту. В тому числі, мова йде про вул. Магістральну, де знаходяться багатоквартирні будинки залізничників.

  За поданням міського голови Миколи Різака депутати затвердили його розпорядження від 29.03.2019 р. про звільнення Леоніда Марчука з посади заступника міського голови за станом здоров’я. Водночас, Микола Іванович запропонував затвердити нову кандидатуру свого заступника – Олександра Михайловича Павлюка.  

  Депутати затвердили норми утворення твердих побутових відходів на території Таврійської міської ради, і схвалили зміни до складу виконавчого комітету, які представила керуюча справами виконкому Наталя Левченко.    

     

   

  © 2021 Таврійська міська рада
  Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл.,
  м.Таврійськ , вул. І.Франка, 29
  Робочий телефон: (05549) 7-33-81
  Факс: (05549) 7-42-14
  E-mail: tavrivikonkom@i.ua