З початку року бюджет Таврійської міської територіальної громади виконано на 102,22%

  За січень-лютий бюджет Таврійської міської територіальної громади виконано на 102,22%. При цьому надходження власних коштів складає 103, 98%. Про це під час розширеної апаратної наради, яка сьогодні, 1 березня, відбулась під головуванням міського голови Миколи Різака,  повідомила начальник фінансового відділу міської ради Ірина Моцьо.

  Як доповіла Ірина Дмитрівна, видаткова частина бюджету виконана на 68,8%.

  Міський голова звернув увагу профільних спеціалістів, що робота по наповненню місцевого бюджету наразі сама відповідальна. Реформа з децентралізації закінчується, і допомоги з фінансування від держави вже не буде. Треба розраховувати тільки на власні доходи, тому протягом кожного місяця всі надходження податків, орендних платежів тощо повинні бути під постійним контролем. Від цього залежить фінансування всіх зобов’язань міської ради.

  А їх з спочатку року зроблено  вже немало. Це освітлення території Ліцею села Чорнянка, реконструкція системи опалення дитсадка села Червоне Поділля, заміна насоса артезіанської свердловини в  Новокам’янці. Замовлено вентиляцію для Чорнянської шкільної столової, оплати потребують проекти ЦПАПу та реконструкції системи опалення Чорнянського Ліцею. Не кажучи вже про фінансування реконструкції міської лікарні, яка до літа повинна бути відкрита.

  За інформацією заступника міського голови Анатолія Білого, відсьогодні розпочався підвіз учнів шкільними автобусами. Вони доставлятимуть до Кам’янського Ліцею порядку 130 учнів.

  Всі об’єкти освіти, повідомив Анатолій Андрійович, вже перереєстровані. Наразі реєструється нерухомість об’єктів медичної сфери старостинських округів. Продовжується робота над отриманням ліцензії з медичної практики для відкриття «Центру первинної медико-санітарної допомоги міста Таврійськ».

  Цими вихідними в Чорнянському старостинському окрузі, розповіла в. о. старости Ірина Хома, відбулась екологічна акція «За чисте довкілля», яку організував керівник ТОВ «Агроісток» Володимир Пуляєв. Підприємець та його працівники вийшли на прибирання лісосмуги вздовж Північно-Кримського каналу, дуже засміченої побутовим сміттям. За словами Ірини Вікторівни, його вивозять сюди несвідомі мешканці села, які принципово відмовляються платити сільському комунальному підприємству за централізований вивіз побутових відходів.

  В понеділок  все зібране в мішки сміття Чорнянським СКП вивезено на місце складування ТПВ.

  Міський голова Микола Іванович Різак висловив подяку керівнику «Агроістоку» Володимиру Пуляєву. Його приклад гідний того, вважає Микола Іванович, щоб запровадити такі акції у всіх населених пунктах громади, в тому числі і в Таврійську.   

   

   

  © 2021 Таврійська міська рада
  Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл.,
  м.Таврійськ , вул. І.Франка, 29
  Робочий телефон: (05549) 7-33-81
  Факс: (05549) 7-42-14
  E-mail: tavrivikonkom@i.ua