Відбулось засідання організаційного комітету з підготовки до святкування Масляної

  Заступник міського голови Анатолій Білий, голова оргкомітету з підготовки до святкування в Таврійську Масляної, провів нараду з працівниками культури Таврійської територіальної громади, під час якої розглядались технічні питання організації заходу, були визначені відповідальні комунальні служби, зачитано робочий варіант сценарію свята, затверджено учасників святкового концерту, розглянуто пропозиції представників старостинських округів.

  В нараді взяли участь заступник міського голови Олександр Павлюк, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту міської ради Володимир Барсук, в. о старости Кам’янки Алла Федай, Новокам’янки Віта Прийма та Чорнянки Ірина Хома, керівники Таврійських комунальних підприємств та навчальних закладів громади.

  За планом проведення свята відкриття «Таврійської Масляної» відбудеться в суботу, 13 березня, о 12 годині на площі перед Будинком культури.

  В програмі візьмуть участь творчі колективи Таврійська, Кам’янки, Новокам’янки та Чорнянки. Передбачається частування млинцями, які будуть готуватися тут же на площі, та гарячим чаєм.

  За сценарієм планується святковий ярмарок, виставка декоративного мистецтва та народних промислів, конкурси на краще блюдо, пригощення млинцями, нагородження переможців. Завершенням свята стане спалення чучела Зими.

  Весь день буде працювати виїзна торгівля та аніматори для дітей.

   

  © 2021 Таврійська міська рада
  Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл.,
  м.Таврійськ , вул. І.Франка, 29
  Робочий телефон: (05549) 7-33-81
  Факс: (05549) 7-42-14
  E-mail: tavrivikonkom@i.ua