Відбулась щотижнева апаратна нарада

  Минулого тижня Таврійським міськвиконкомом  зареєстровано шлюб однієї подружньої пари та смерть однієї людини. Про це повідомила керуюча справами виконкому Наталя Левченко під час щотижневої апаратної наради, яку сьогодні, 9 березня, провів міський голова Микола Різак

  Як доповіла Наталя Володимирівна, за тиждень до виконкому надійшло 6 письмових звернень, на п’ять з яких надано письмові відповіді, прострочених не має.

  Отримано 67 вхідних документів, з яких 24 взято на контроль. Надано 48 відповідей, прострочених не має.

  Зареєстровано 19 вихідних листів та 11 розпоряджень міського голови.

  За цей час відділом реєстрації виконкому, повідомляє начальник відділу Лілія Карамушка, прийнято 103 особи та видано 75 довідок.

  За інформацією начальника Таврійського відділу праці та соціального захисту населення Наталі Тарабаки, минулого тижня спеціалістами ВПСЗН з урахуванням старостинських округів надано 242 усних та письмових консультацій, видано 55 довідок та 72 повідомлення, дано три письмові відповіді громадянам, що звернулись на «гарячу лінію» Херсонського обласного контактного центру, оформлено 9 справ одержувачів субсидій, 62 справи одержувачів пільг та 21справу отримувачів державної соціальної допомоги. 86 чоловік повідомили ВПСЗН про зміну газопостачальника.

  За даними на понеділок, 9 березня, в комунальній установі «Центр з надання соціальних послуг» обліковується 19 працівників та 113 отримувачів соціальних послуг. Наразі Центр приймає документи на обслуговування непрацездатних людей вдома.

  Протягом минулого тижня Таврійська Служба у справах дітей займалась первинним обліком дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Разом з дільничним педіатром Таврійської амбулаторії № 3 спеціалісти Служби відвідали вразливу сім’ю, де перевірили умови виховання малолітньої дитини. Наразі в Службі займаються формуванням особових справ статусних дітей, реєстрацією та веденням книг і журналів первинного обліку.

  Як доповів на нараді заступник міського голови Олександр Павлюк, розпочались ремонтні роботи покрівлі Кам’янського Ліцею, відремонтовано три з п’яти гідрантів в селі Чорнянка, замінено насос артезіанської свердловини в селі Новокам’янка. За словами Олександра Михайловича, готуються заходи щорічної акції «За чисте довкілля».

          

   

  © 2021 Таврійська міська рада
  Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл.,
  м.Таврійськ , вул. І.Франка, 29
  Робочий телефон: (05549) 7-33-81
  Факс: (05549) 7-42-14
  E-mail: tavrivikonkom@i.ua