В Таврійську вшанували пам’ять Великого Кобзаря

  В Таврійську відбувся урочистий захід та  покладання квітів, присвячені  207-й річниці з дня народження видатного сина українського народу – Тараса Григоровича Шевченко.

  В урочистостях взяли участь заступник міського голови Анатолій Білий, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Володимир Барсук, директор Таврійського Ліцею № 2 Віктор Нестерович.

  Напевне, в Україні не має людини, яка б не перегортала сторінки «Кобзаря» Тараса Шевченка, строки якого мало кого залишають байдужим.

  9 березня Великому Кобзарю виповнюється 207 років. За традицією, цього дня біля погруддя Тарасу Шевченко збираються учні та викладачі Ліцею № 2, патріотично налаштована громадськість Таврійська, всі, хто любить творчість видатного українського поета.  

  Юні ліцеїсти з великою шаною та вдячністю поету згадали його важке, насичене жагою до волі життя, декламували вірші, присвячені Кобзарю, співали козацьких пісень. В них діти виразили свою любов до рідної землі, українського народу та генія України – Тараса Григоровича Шевченко.

   

   

  © 2021 Таврійська міська рада
  Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл.,
  м.Таврійськ , вул. І.Франка, 29
  Робочий телефон: (05549) 7-33-81
  Факс: (05549) 7-42-14
  E-mail: tavrivikonkom@i.ua