Міський голова привітав з днем народження Ганну Матвіївну Івченко із Червоного Поділля

  Сьогодні, 12 березня, до однієї з найстарших мешканців  села Червоне Поділля, ветерана праці Ганни Матвіївни Івченко з найкращими побажаннями завітав міський голова Микола Різак.

  Разом з керуючою справами виконкому Наталею Левченко, старостою Кам’янського старостату, до якого відноситься Червоне Поділля, Аллою Федай та головою Ради ветеранів Таврійська Надією Чабан міський голова привітав Ганну Матвіївну з днем народження.

  В Таврійську традиція вітати ветеранів з ювілеями, особливо, тих, кому за 90 років, існує давно. Тепер, зі створенням територіальної громади, вона поширюється і на старостати.

  Теплими словами Микола Іванович подякував Ганні Матвіївні за багаторічну сумлінну працю, побажав їй сил і здоров’я, затишку і теплоти, щоб кожний день був сонячним і привітним. Він подарував іменинниці букет троянд, грамоту та премію міського голови.

  Трудове життя Ганни Матвіївни Івченко, як і тисяч її ровесників, які народилися в 20-х роках ХХ сторіччя, пережили другу світову війну, було важким і водночас щасливим. Саме такі, як Ганна Матвіївна, прості, роботящі люди творили історію нашої землі, будували її майбутнє.

  Свою трудову діяльність Ганна Матвіївна розпочала в жовтні 1951 року. Хоча родом із Курської області, в 1960 році переїхала жити на Херсонщину – в село Червоне Поділля. Тут вона до 1984 року, поки не вийшла на пенсію, працювала телятницею на фермі радгоспу «Каховський».

  За свою працю вона неодноразово отримувала подяки від керівництва, нагороджена медаллю «Ветеран праці».

  Виростила доньку та сина, має четверо онуків. Наразі Ганну Матвіївну доглядає родина старшого онука.

   

  © 2021 Таврійська міська рада
  Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл.,
  м.Таврійськ , вул. І.Франка, 29
  Робочий телефон: (05549) 7-33-81
  Факс: (05549) 7-42-14
  E-mail: tavrivikonkom@i.ua