Відбулась чергова сесія Таврійської міської ради

  12 березня відбулась чергова – 7-а сесія Таврійської міської ради.

  Під час засідання сесії депутати міської ради розглянули 26 питань порядку денного.

  Спочатку вони затвердили призначення старост старостирських округів. За поданням міського голови Миколи Різака, старостою Кам’янського старостату призначена Алла Миколаївна Федай, старостою Чорнянського старостату – Ірина Вікторівна Хома, старостою Новокам’янського старостату – Віта Вікторівна Прийма.

  В ході засідання депутати проголосували за внесення змін до ряду міських цільових програм та до бюджету Таврійської міської територіальної громади на 2021 рік, затвердили цільову Програму розвитку та підтримки комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги міста Таврійськ» на 2021-2022 роки.

  Дали дозвіл на розроблення містобудівної документації на розробку Генерального плану та плану зонування населених пунктів Кам’янського старостату та вирішили низку земельних питань.

  Дозволили передати на баланс комунальних підприємств – «Таврійському ЖЕУ», «Таврійському водоканалу» та «Комунсервісу» матеріальні цінності. Зокрема, «Таврійському водоканалу» передано водопровідну мережу, водонапірні башти, артезіанські свердловини та земельні ділянки під ними в населених пунктах Кам’янського старостату для обслуговування та надання водоканалом послуг з водопостачання.

   

   

  © 2021 Таврійська міська рада
  Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл.,
  м.Таврійськ , вул. І.Франка, 29
  Робочий телефон: (05549) 7-33-81
  Факс: (05549) 7-42-14
  E-mail: tavrivikonkom@i.ua