В Таврійську відсвяткували Масляну

  В суботу, 13 березня, в Таврійську цілий день лунала музика. Мешканці міста та старостинських округів гуляли Масляну.

  Відкриваючи народні гуляння, міський голова Микола Різак сказав, що це буде одне з самих кращих свят року Таврійської територіальної громади. Микола Іванович привітав всіх з Масляною та побажав гарного настрою і відпочинку.

  Так сталось, що з Масляною співпав день народження у керівника хореографічного колективу Чорнянського будинку культури Оксани Крохмалюк, яку привітала вся громада, а міський голова вручив Оксані Петрівні букет троянд.

  В святкуванні Масляної взяли участь колективи художньої самодіяльності Кам“янки, Сергіївки, Чорнянки, Новокам“янки. Крім того, що вони веселили народ своїми співами та виступами зі сцени, кожний старостат підготував смачні святкові страви – млинці, вареники, гарячий чай та щось міцніше.

  Крім того, всі взяли участь у конкурсі «Масляна йде – млинці несе». Але Масляна принесла не тільки млинці, з фантазією оформлені столи «ломились» від народних страв. Журі та міський голова Микола Іванович Різак по достоїнству оцінили майстерність господинь і їх кулінарні витвори.

  Кращим кулінарним шедевром визнано страви, приготовлені майстринями Нової Кам“янки (староста Віта Прийма).

  Кам“янська гімназія (директор Валентина Бурбело) перемогла у номінації «чудо-юдо бутерброд».

  Що краще за всіх вміють підсолодити життя, довели в Таврійському Ліцеї № 2 (директор Віктор Нестерович). В той час, як у Ліцея № 1 (директор Лілія Грішагіна) страви визнано майже видом мистецтва.

  Таврійський дитсадок «Дзвіночок» (директор Юлія Гарькава) здивували частувальників креативними стравами, а колеги із «Джерельця» (директор Лідія Зоря) - млинцевою фантазією.

  Краща щедра страва виявилась у господинь Чорнянки (староста Ірина Хома), а пригощення Кам“янки (староста Алла Федай) порівняли з масляним розгуляєм.

  Зате секретною кулінарною зброєю краще за всіх володіють молоді господині з Таврійського виконкому (керуюча справами Наталя Левченко). Начинку їх страви журі визнало самою незвичною.

  Але переможцем конкурсу на «Кращу страву Масляної» безперечно було визнано колектив Таврійського навчально-реабілітаційного центру (директор Тетяна Мезенцева).

  Разом з мешканцями громади Таврійську Масляну відвідали представники Каховської і Новокаховської територіальних громад.

  Поки населення пригощалося смачними млинцями, зі сцени Будинку культури (директор Зоя Штефан) їх розважали творчі колективи Таврійська і всіх старостинських округів громади. Навіть дощ, який ніби то дражнився, не зміг, а ні завадити народним забавам, а ні зіпсувати гарного настрою, який ще більше піднявся, коли почалось спалювання опудала Зими. ЇЇ строк вичерпано, і щоб не витворяла погода, прихід весни вже не зупинити.

  Дивитись фотоальбом

   

   

  © 2021 Таврійська міська рада
  Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл.,
  м.Таврійськ , вул. І.Франка, 29
  Робочий телефон: (05549) 7-33-81
  Факс: (05549) 7-42-14
  E-mail: tavrivikonkom@i.ua